Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn
Horské městečko Špindlerův Mlýn je vyhledávaným turistickým centrem a významným střediskem zimních sportů nejen v Krkonoších, ale také v celé České republice.

Leží v nadmořské výšce 575 – 1555 m na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Svérázné kouzlo zdejších hor, dnes chráněné Krkonošským národním parkem, obdivují návštěvníci již po staletí.

Špindlerův Mlýn je vhodným místem jak pro rodinnou dovolenou tak pro obchodní setkání či kongresovou turistiku. Na své si tady přijdou jak zastánci poklidné relaxace uprostřed horské přírody, tak příznivci sportů či zábavy stejně jako milovníci mondénních horských hotelů.

Od jara do podzimu si tady můžete vychutnávat krásu horských říček a hřebenů - pěšky nebo ze sedla kola či koně. V zimě tu naleznete nejlépe vybavené lyžařské středisko České republiky s 25 km sjezdových tratí, 3 snowparky a 85 km běžeckých tratí. Po celý rok můžete využít řady možností pro sportování, adrenalinové zážitky či wellness a večer posedět v některé z mnoha hospůdek i luxusních restaurací. jsou zde tradičně pořádány sportovní akce mezinárodního a světového významu. Každý si tady dozajista najde to své.

Neváhejte prozkoumat jedinečnou atmosféru tohoto místa. Pozorní a ohleduplní návštěvníci jsou vřele vítáni.

Kontakt
Turistické informační centrum
Špindlerův Mlýn 173
543 51 Špindlerův Mlýn                                   
 
Tel.: +420 499 523 656
e-mail: tic@mestospindleruvmlyn.cz

http://www.mestospindleruvmlyn.cz/

VšeCyklotrasaTuristická trasaLyžařská trasa

K Pudlovskému vodopádu, Labský důl

Mlynářovo kolečko

Špindlerův Mlýn - Horní Mísečky

Špindlerův Mlýn - Špindlerova bouda

Špindlerův Mlýn – Pramen Labe

Údolím Bílého Labe

Body zájmu

Turistické cíle