Kemp Orion, Roudná

Kemp Orion
Kemp Orion najdete 5 km severně od Soběslavi na okraji vesnice Roudná, 15 km jižně od historického města Tábora. Okolí kempu vybízí k cestování pěšky, autem, kolem a také vodáckým člunem po bohatých památkách v malebném kraji plném rybníků obklopeném šumavskými a novohradskými vrchy.

V bezprostřední blízkosti je les, který se může stát rájem houbařů, dvě pískovny, které vybízí k letním vodním radovánkám a také řeka Lužnice, jež vás na vodáckém člunu provede místním krajem.

Kemp je svou dostupností a dobrými podmínkami ideálním místem na prožití příjemné dovolené pro jakoukoliv věkovou kategorii návštěvníků, pro rodiny s dětmi, páníčky se svými psími miláčky a také pro školní výlety.

Součástí kempu je restaurace s TV, jídelna, hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, ohniště, parkoviště a také půjčovna sportovních potřeb.

Prostory kempu jsou také vhodné pro pořádání psích výstav, ve kterých máme bohaté zkušenosti.

Je zde možnost oslav narozenin a jiných akcí.

Pořádání turnajů v nohejbalu, nohejbalu, stolním tenisu.

V případě různých televizních zápasů je zde pro milovníky sportu v restauraci instalována velkoplošná projekce.

Přímo v kempu lze využít nohejbalové hřiště s umělým povrchem na tenis.

Tento rok zprovozňujeme společenskou místnost s televizí a dětským koutkem.

Možnost použití wifi.

4-lůžkové chaty jsou upraveny na 2 a 3 lůžkové chaty v počtu 10 x.

Pro náročnější klienty jsou nově vybudované bungalovy s vlastním sociálním zařízením, lednice. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistílky. Lze také použít samostatnou kuchyňku, sporák, mikrovlnou troubu a varnou konvicí. Kuchyňka je umístěná mezi bungalovy. Nádobí není součastí.

Roudná 187

noiro@volny.cz
736 546 282
735 546 370

http://www.kemporion.cz/