Hotel ubytování restaurace u Růže Kutná Hora

Hotel a restaurace U Růže - Kutná Hora
Zámecká 52, 28403 Kutná Hora

Tel.: +420 327 314 692

E-mail: info@ruzehotel.com, rezervace@ruzehotel.com

http://www.ruzehotel.com/

Hotel:

Vítejte v našem malebném, romantickou atmosférou opředeném hotelu U Růže z poloviny 19. století a poznejte krásu a historii Kutné Hory. Ať již plánujete  rodinnou dovolenou, svatbu, romantický víkend nebo firemní setkání, rádi Vás v hotelu U Růže přivítáme a vytvoříme Vám nezapomenutelnou atmosféru včetně zabezpečení profesionální masáže. Odpočiňte si v našich nových hotelových pokojích a využijte jejich nezaměnitelnou atmosféru pohody a klidu rodinného hotelu.

Hotelová recepce je otevřena denně v čase 7.00 - 22.00 hodin, v této době vám poskytneme veškeré informace a rádi vás ubytujeme.

Celý hotel prošel rekonstrukcí a dnes dobovou atmosféru dotváří stylové vybavení interiéru, jež nabízí vše, co by si zde člověk mohl přát. Gurmánský zážitek si můžete dopřát v naší příjemné restauraci. Vaříme zde delikatesy jak české, tak mezinárodní kuchyně, v létě Vám rovněž v příjemném prostředí zahradní restaurace připravíme speciality na grilu.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází významné evropské památky - Kostnice a katedrála Nanebevzetí Panny Marie, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Již se nemůžeme dočkat na Vaši návštěvu, proto si rezervujte ubytování již dnes a využijte příležitosti zakusit úroveň služeb, jež si zde užívaly i takové osobnosti jako Gerard Depardieu, John Malkovich či Peta Wilson.

Restaurace

Vyhlášená a oblíbená kutnohorská restaurace hotelu U Růže nabízí kvalitní české a mezinárodní speciality, ale také oblíbené tradiční pokrmy.

Šéfkuchař denně připravuje bohatou denní polední nabídku jídel a velmi často obměňuje stálý jídelní lístek jednak podle sezónnosti, dostupnosti místních surovin a tradičních krajových a svátkových jídel.

Restaurace U Růže je menší restaurací rodinného stylu s dobovým vybavením, kvalitními jídly a nabídkou, ve které si každý najde to své.

V letních měsících je otevřena i zahradní část restaurace s otevřeným grilem, kde si návštěvníci pochutnají pod širým nebem na oblíbených specialitách z grilu.

Velmi rádi vyhovíme i všem individuálním přáním a požadavkům hostů, připravíme speciální a sváteční menu při příležitostech oslav, večírků, svateb a dalších akcích.