Poštovní dvůr

Poštovní dvůr

Díky své výjimečnosti jako historická památka, díky svému luxusnímu prostředí  a kapacitě prostorů nabízí restaurační areál Poštovní dvůr široké gastronomické a další služby –  od stravování turistických skupin až po pořádání velkých akcí kulturního a společenského významu.

Ve slavnostních historických sálech nabízíme prostory pro pořádání seminářů, prezentací firem, recepcí, banketů, rodinných oslav, svatebních  hostin včetně svatebních obřadů a dalších akcí spojených s gastronomickými službami  -  přípitky,rauty, bankety, slavnostní tabule.
 
Luxusní stylová restaurace s krbem a původní studnou z r.1791 navozuje svým interiérem atmosféru let dávno minulých a přitom splňuje požadavky náročných gurmánů doby současné.

Se specialitami české i mezinárodní kuchyně a bohatou nabídkou výběrových vín  si můžete dopřát hezký večer s osobními  přáteli nebo obchodními partnery.
Zejména „ Kachna v lisu“ je výjimečnou specialitou, kterou můžete ochutnat pouze na třech místech na světě –  ve francouzských restauracích “ La Tour d’Argent“ v Paříži ( odtud její původ) a v Japonsku a dále právě jen v Poštovním dvoře v Karlových Varech.  

A v Karlových Varech jinde nenajdete …..
Velká zahrada s dvěma pavilony a kapacitou až 500 osob skýtá v letních měsících  možnosti pořádání velkých firemních akcí.a společenských slavností.

Ojedinělou možností zde je také pořádání svatebních hostin s využitím zahradního grilu a venkovní taneční plochy.

http://www.karlovyvary.cz/cs/postovni-dvur/