Krčma Housův Mlýn, Tábor

Krčma Housův Mlýn
Návštěva Husitské krčmy na Housově mlýně je vyhledávaným zážitkem přespolních návštěvníků i místních štamgastů. Uspokojí kulinářského turistu i návštěvníka vyhledávajícího zajímavosti uprostřed historického Tábora.
V létě se zde, v údolí pod Jordánem, skryjte ve stínu stromoví u vychlazeného piva, v zimě přisedněte k hořícímu krbu a zahřejte se horkou medovinou. Posezení v krčmě přijde vhod jak při čekání na prohlídku filmové zbrojnice, tak při víkendové zábavě pro rodiny s dětmi.
Zároveň je krčma originálním místem pro uspořádání narozeninových oslav, svateb, firemních teambuildingů a konferencí.

Autem z Prahy je to k nám necelá hodina (nepřekopou-li Vám křižáci zrovna dálnici), z historického centra Tábora půjdete pěšky cca 5 minut. Zamíříte-li k nám za pomoci dopravních prostředků, ať už je to létající jednorožec, kolo, motorka nebo husitský vůz, můžete zaparkovat přímo před krčmou.

Drsný středověk? Chá, ani náhodou. Historii bereme tak trochu s úsměvem. Nevylučujeme poučení, ale naším krédem je smích a zábava. Objednejte si pivko, vínko nebo medovinu a kosti? Odhoďte psům! Ti jsou totiž vítáni. A bude-li krčmářka trochu lemra, zkraťte si čekání metáním sekerou nebo se vyfoťte ve zbroji.

Pod Holečkovými sady 383,
390 01 Tábor

+420 775 630 665
info@housuvmlyn.cz

http://www.housuvmlyn.cz/krcma/

Body zájmu

Tipy na trasy