Hotel Slovan, Bohemia-lázně, Karlovy Vary

Hotel Slovan, Bohemia-lázně, Karlovy Vary
Historická budova hotelu Slovan se nachází v klidném prostředí Sadové ulice, přibližně 120 m od hlavní budovy sanatoria Kriváň. Hotel Slovan prošel celkovou rekonstrukcí a nabízí kvalitní ubytování i stravování. Lázeňská péče je klientům poskytována v hlavní budově sanatoria Kriváň. Klientům hotelu je k dispozici denní bar, kde si mohou v klidu vypít kávu, čaj či jiné nápoje. V letních měsících mohou posedět na letní terase.

V recepci hotelu lze zakoupit drobné zboží. V hotelové hale je možnost WIFI připojení. Hotel Slovan nabízí kromě standardních služeb také řadu doplňkových služeb k plné spokojenosti a pohodlí našich hostů. Součástí hotelu je dětský svět, který se skládá z vnitřního dětského koutku s venkovním hřištěm v atriu. Ve společenské místnosti hotelu Slovan je k dispozici billiard a knihovna.

Pokoje
Hotel Slovan vznikl propojením několika původních domů. V současnosti nabízí ubytování v 16 jednolůžkových, 42 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech v kategorii STANDARD (* * *).

Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem. V pokojích nechybí telefon s možností přímé volby, lednice, varný set a internet. V koupelnách je k dispozici sprchový kout, WC a vysoušeč vlasů. Trezor je k dispozici v recepci hotelu Slovan.

Apartmány v hotelu Slovan jsou dvoupokojové (ložnice a pokoj). V chodbě je k dispozici vybavená minikuchyňka.

Kontakt
Sadová 848/35
360 01  Karlovy Vary

accommodation@bohemia-lazne.cz
+420 352 511 111

https://bohemia-lazne.cz/hotel/hotel-slovan/