Hotel Concordia, Bohemia-lázně, Karlovy Vary

Hotel Concordia, Bohemia – lázně, Karlovy Vary
Hotel-depandance Concordia se nachází přibližně 80 m od hlavní budovy sanatoria Kriváň, kde je k plné spokojenosti a pohodlí našich hostů nabízena řada standardních i doplňkových služeb. Léčení i stravování probíhá v sanatoriu Kriváň.

Pokoje směrem k městskému parku Dvořákovy sady nabízejí překrásný výhled na zeleň a kolonádu. U depandance byly vybudovány podzemní garáže pro 50 osobních automobilů. Celý areál je zabezpečen kamerovým systémem.

Klientům depandance Concordia je k dispozici denní bar (káva, čaj, široký sortiment nápojů), v recepci hotelu lze zakoupit drobné zboží a v hotelové hale je také možnost WIFI připojení.

Pokoje
Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století. V nabídce je 18 jednolůžkových, 52 dvoulůžkových pokojů a 6 apartmá v kategorii 3* označené LUX.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, WIFI,  LCD televizorem se satelitním příjmem, telefonem, lednicí, varnou konvicí, koupelnou (vana nebo sprcha) a fénem. V apartmánech nechybí malý kuchyňský kout vybavený základním nádobím. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria.

Kontakt
Zahradní 437/9
360 01  Karlovy Vary

accommodation@bohemia-lazne.cz
+420 352 511 111

https://bohemia-lazne.cz/hotel/hotel-concordia/