Restaurace Hotel Výsluní, Špindlerův Mlýn

Restaurace Hotel Výsluní, Špindlerův Mlýn
Nabízíme Vám příjemné posezení v naší stylové hotelové restauraci s krbem a nově vybaveným interiérem. V restauraci je dominantním prvkem kvalitní dřevěné obložení, které jistě podpoří domácké prostředí, kterým je inspirován design celého hotelu.

Pohodovou atmosféru dokreslí i posezení u originálních kachlových kamen, které nejenom krásně vypadají, ale v zimním období Vás po náročné lyžovačce dokonale prohřejí. Vždyť co může být příjemnějšího, než trávit chladné zimní večery u vyhřátého krbu ve společnosti přátel a se sklenkou lahodného vína v ruce.

K restauraci patří take slunná teráska, ze které budete moci obdivovat výjimečné výhledy na hřbety hor, jež se Vám nesmazatelně vryjí do paměti.

Snídaně probíhají formou švédských stolů, večeře pak mají podobu  tříchodového menu. Každou večeři tvoří polévka, hlavní chod a dezert, přičemž hlavní chod je možné si vybrat ze tří možností, z nichž vždy jedna je vhodná pro vegetariány. Jsme schopni Vám na požádání a po předchozí domluvě připravit bezlepkové menu včetně snídaně.

Po chutné a vydatné večeři můžete posedět na hotelovém baru za doprovodu příjemné hudby a jen tak si užívat zaslouženého odpočinku. V restauraci je možnost bezdrátového připojení k wifi, od dokonalé relaxace Vás tedy už nedělí vůbec nic:-)

Kontakt
Svatopetrská 49, 543 51 Špindlerův Mlýn

+420 731 139 595
sales@hotelklik.cz

http://hotelklik.cz/cz/hotel/16/Hotel_Vysluni***/

Body zájmu

Tipy na trasy