Horský hotel Hanička, Špindlerův Mlýn

Horský hotel Hanička, Špindlerův Mlýn
Hotel Hanička leží ve Špindlerově Mlýně, v jednom z nejoblíbenějších zimních a letních středisek v České republice. Přijeďte načerpat energii z krkonošské přírody a nepřeberného množství aktivit, které tato lokalita nabízí.

Horský hotel Hanička nabízí ubytování pro 66 osob, kde je součástí ceny bohatá bufetová snídaně, parkování a Wi-Fi připojení. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a rodinná apartmá se čtyřmi lůžky v oddělených ložnicích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (toaleta a sprchový kout) a většina pokojů má svůj balkon.

Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu, která má zájem o horskou turistiku, ať již pěší nebo cyklo (úschovna kol k dispozici) a v zimním období o běžecké, sjezdové nebo ski-alpové lyžování a snowboarding.

Ubytování je nabízeno po převážnou většinu roku (duben-listopad) pouze se snídaní. Bohaté snídaně formou švédských stolů jsou ubytovaným hostům k dispozici každé ráno v čase od 08:00 do 10:00 hod. v hotelové restauraci. Rádi Vám připravíme i svačinový balíček na cestu do hor (nutno objednat na recepci nebo u kuchaře den předem). Večeře, formou polopenzí, poskytuje hotel pouze v hlavní zimní sezoně. Hotel leží v klidném místě Špindlerova Mlýna, ale při tom jen 5 min. chůze do centra města, kde se nachází celá řada restaurací nabízejících českou i mezinárodní kuchyni. Pro nenáročnou klientelu našeho hotelu doporučujeme samoobslužnou restauraci Bufet Eden, ve velice přijatelné cenové relaci s poměrně širokým výběrem hotových jídel.

Nabízíme též možnost dlouhodobého pronájmu pokojů.

Sportovci a turisté těšte se. Horský hotel Hanička je výborným výchozím místem pro turistické trasy, určitě si nenechte ujít krásnou procházku na Kozí hřbety, které jsou z hotelu, co by kamenem dohodil. Letní aktivity ve Špindlerově Mlýně jsou stejně bohaté jako zimní radovánky – bobová dráha, koloběžky, elektrokola a čtyřkolky nebo je libo vyzkoušet lukostřelbu? Milovníci zimy se budou ve Špindlerově Mlýně cítit jako ryba ve vodě. 25 km sjezdovek, upravené běžkařské tratě, sáňkařská dráha, snowtubing, bruslení a mnoho dalšího.

Kontakt
Stříbrná 30, 543 51 Špindlerův Mlýn

+420 602 852 775
i.jirivacha@gmail.com

https://www.horskyhotel-hanicka.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy