Hotel Stoh, Špindlerův Mlýn

Hotel Stoh, Špindlerův Mlýn
Hotel Stoh*** se nachází v malebném lyžařském a turistickém středisku Špindlerův Mlýn, který je považován za perlu Krkonoš. Hotel je situován v malebném údolí Sv.Petra s výhledem na Kozí hřbety. Z jeho oken se nabízí krásný výhled na sjezdovou trať Stoh. Od hotelu je ideální start na pěší a cyklo túry.

Mimo restauraci Vám také můžeme nabídnout posezení v Lobby baru a pronajmout si můžete také  konferenční salonek s kapacitou až 15 osob. V našem hotelu se na Vás kromě komfortního ubytování těší také příjemný personál, výborná a pestrá kuchyně, stylová restaurace, Lobby bar s příjemným posezením venku, fitness. Parkování a Wi-Fi je v hotelu zdarma. Hotel má jak pokoje pro páry tak rodinné pokoje.

Špindlerův Mlýn nabízí celoročně mnoho sportovních aktivit jako lanové centrum, slaňování, přemostění, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu v zimě, tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bazény a wellness centra. Samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů. Hotel Stoh*** je ideálním místem pro pěší turistiku, pořádání Vašich outdoorových firemních akcí i rodinných oslav.   Nabízíme kompletní servis – přes komfortní ubytování, výbornou kuchyni až k zajištění doprovodného programu.

Kontakt
Svatý Petr 205
CZ 543 51 – Špindlerův Mlýn

mobil: +420 724 311 311 nebo +420 725 590 825
e-mail: recepce@hotelstoh.com

https://hotelstoh.com/

Body zájmu

Tipy na trasy