Penzion Villa Miluška, Špindlerův Mlýn

Penzion Villa Miluška, Špindlerův Mlýn
Nově zrekonstruovaný penzion Villa Miluška ve Špindlerově Mlýně je unikátní zařízení, které spojuje komfortní ubytování v centru města a rodinnou atmosféru plnou klidu a pohody. Kochat se můžete krásným výhledem na "panoramata" celého Špindlerova Mlýna.

Penzion nabízí nadstandardní ubytování na velmi vysoké úrovni v Krkonoších, celkem v pěti prostorných dvoulůžkových pokojích a v jednom čtyřlůžkovém apartmá. Čtyři dvoulůžkové pokoje disponují balkónem. Každý pokoj má vlastní moderně vybavenou koupelnu se sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma. Dále všechny pokoje disponují satelitní TV, posezením, minibarem a internetovým Wi-Fi připojením. V ceně ubytování je zahrnutá i bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu podávaná v krásné společenské "sednici" s krbovými kamny.

Moderní Villa Miluška nabízí i privátní wellness centrum, kde naleznete finskou saunu, ochlazovací vědro a relaxační zónu s TV. Wellness si můžete doobjednat přímo na místě, nebo využít jeden z našich zvýhodněných wellness balíčků s privátním vstupem na 1,5 hodiny. V případě zájmu Vám rádi připravíme malé občerstvení či láhev sektu.

Špindlerův Mlýn se nachází v Krkonoších a je považovaný za perlu mezi lyžařskými středisky v České republice. To však neznamená, že byste se zde nudili v jiných ročních období. Město a jeho okolí nabízí mnoho aktivit pro všechny věkové skupiny. Vyzkoušet můžete lanové dráhy, sky dive, bike park, terénní tříkolky a koloběžky, něco nového se dozvědět na naučných stezkách a mnoho dalšího! Celoročně máte o zábavu postaráno.

Kontakt
Penzion "Villa Miluška"
Stříbrná 117, 543 51 Špindlerův Mlýn

+420 602 852 775
i.jirivacha@gmail.com

https://www.villamiluska.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy