Hotel Diana, Špindlerův Mlýn

Hotel Diana, Špindlerův Mlýn
Hotel Diana leží v klidné části horského střediska Špindlerův Mlýn,nejnavštěvovanějšího a nejoblíbenějšího střediska zimních sportů v české republice. Hotel má velmi výhodnou polohu pro dovolenou v jakékoliv roční době. Z hotelových pokojů je výhled na oba lyžařské areály – Medvědín i Svatý Petr. K lanovce na Medvědín dojdete přímo z hotelu za dvě minuty, 50 metrů od hotelu má zastávku skibus, který vás doveze za 5 minut do ski areálu Svatý Petr. V blízkosti jsou i běžecké tratě.

V létě můžete přímo od nás vyrážet na kratší i celodenní pěší tůry, v dosahu i pro méně zdatné turisty i rodiče s dětmi je Sněžka a pramen Labe, dva nejoblíbenější letní turistické cíle Krkonoš.

Pro hotelové hosty nabízíme polopenzi za 150,-Kč (děti do 10 let 90,- Kč). Polévka a hlavní jídlo – libovolný výběr ze samostatného jídelního lístku pro hosty s polopenzí.

Ve vzdálenosti 100 metrů od hotelu je moderní aquapark (3 tobogány, vířivky, protiproud, vlnobití, sauna, pára… kapacita 200 osob). Pro otužilejší – koupání v průzračných tůních horního toku Labe.

Hotel Diana disponuje 28 lůžky ve 12-ti pokojích vybavených sociálním zařízením a televizí. V přízemí příjemná restaurace pro 40 osob. Původní stylová architektura, útulné prostředí a vstřícný personál.

150m od hotelu zastávka autobusu na Špindlerovu boudu (výchozí bod hlavních turistických tras). V zahradě hotýlku mohou hosté využít ohniště nebo dětské hřiště s trampolínou.

Kontakt
HOTEL DIANA
543 51 Špindlerův Mlýn 189

Tel.: +420 724 324 733
e-mail: hoteldiana@email.cz

http://hotel-diana.eu/

Body zájmu

Tipy na trasy