Apartmány Aneta, Špindlerův Mlýn

Apartmány Aneta, Špindlerův Mlýn
Nově postavený apartmánový dům je umístěn v klidné části Špindlerova Mlýna, Bedřichov. Od centra je vzdálen 5 min. procházkové chůze.

Ze sportovního areálu Medvědín, který je vzdálen 7 minut pěšky, je možný dojezd na lyžích až k pensionu. Z pokojů lze pozorovat noční lyžování na Hromovce, která je vzdálena 5 minut chůze. V zimním období lze využít zdarma skibus, jehož zastávka je 100 metrů od domu. Vedle pensionu se také nachází snowtubing park, vlek pro začátečníky a lyžařská škola.

Pro odpočinek v létě je k dispozici venkovní terasa s možností grilování, s překrásným výhledem na přilehlé vrcholky hor a špindlerovskou kotlinu. Sportovní vyžití v okruhu 5. minut: aquacentrum, plavecký bazén, whirpool, tobogán, protiproud, vlnobití, dětské brouzdaliště, solarium, masáže bouling, squash, tenis, fittnes, střelnice, bobová dráha, tenisová škola. Mnoho restaurací v blízkosti našeho pensionu a ve městě Vám nabídnou nejen speciality Krkonošské kuchyně.

Na cestě do Krkonoš i zpět můžete využít našeho hotelu v Praze. Doporučujeme kombinovanou, sportovně - poznávací dovolenou Praha - Špindlerův Mlýn v našich ubytovacích zařízeních.

Kontakt
Pension ANETA Apartmány
Bedřichov 155
54351  Špindlerův Mlýn

+420 602 250 789
info@pensionaneta.cz

http://www.pensionaneta.cz/cz/

Body zájmu

Tipy na trasy