Penzion Monika, Špindlerův Mlýn

Penzion Monika, Špindlerův Mlýn
Pension Monika nabízí příjemné Ubytování (Špindlerův Mlýn, Krkonoše). Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa (Bedřichov 130, Špindlerův Mlýn  543 51) v sousedství 9 nových pensionů. Centrum Špindlerova Mlýna, nejznámějšího a dost jistě i nejhezčího střediska Krkonoš, je vzdáleno od našeho pensionu přibližně jen 10-12 minut chůze.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar). Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou. Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

Je možné také objednat  VELKÉ apartmány (viz ceník). Apartmány mají dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, myčkou nádobí, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou keramickou deskou, velkou 80cm LCD TV se SAT.  Koupelnu s vanou nebo sprchou, WC s bidetovou sprškou.

Kontakt
Bedřichov 130
543 51 Špindlerův Mlýn

603 44 98 81
info@pensionmonika.cz

http://www.pensionmonika.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy