Penzion Alba, Špindlerův Mlýn

Pension Alba, Špindlerův Mlýn
Rodinný horský pension ALBA Vám nabízí celoroční příjemné a klidné ubytování v krkonošském středisku Špindlerův Mlýn, část Bedřichov.

Nejznámější a největší české horské středisko Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 575 – 1555 m na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Špindlerův Mlýn nabízí mnoho možností jak zde můžete strávit Vaší dovolenou. Na své si tady přijdou jak zastánci poklidné relaxace uprostřed horské přírody, tak příznivci sportů či zábavy . Okolí Špindlerova Mlýna nabízí v létě přes 180 km turistických cest , v zimě tu naleznete 25 km sjezdových tratí všech úrovní, 3 snowparky a 85 km běžeckých tratí. Po celý rok můžete využít řady možností pro sportování, adrenalinové zážitky, bobovou dráhu, aquapark či wellness.

Pension ALBA byl postaven a zprovozněn v roce 2001 a nabízí ubytování v několika moderně zařízených pokojích. Přímo u pensionu můžete zdarma zaparkovat, k dispozici je Vám také lyžárna s vyhříváním obuvi, úschovna kol a stylová restaurace,která se nachází v přízemí objektu a v létě je rozšířena o posezení na terase. Součástí služeb i je směnárna. Do centra města je to příjemnou procházkou 10 min. V zimních měsících jsou lyžařské svahy a běžecké tratě snadno dostupné. Pouze 300 m od pensionu je zastávka ski busu, který nabízí své služby zcela zdarma, vlastním autem je to 5 min. na bezplatné parkoviště k lyžařským areálům.

Věříme, že na příjemné chvíle aktivně strávené v této destinaci budete dlouho vzpomínat a těšíme se na Vaší návštěvu v našem pensionu.

Kontakt
Pension ALBA
Radek Červinka
Krátká 126
543 51 Špindlerův Mlýn
Česká republika

TEL: +420 499 433 119, +420 608 976 501
TEL: +420 499 433 181

e-mail: info@pensionalba.eu

http://www.pensionalba.eu/cs/

Body zájmu

Tipy na trasy