Restaurace U Tří růží, Broumov

Restaurace U Tří růží, Broumov
U Tří růží  navazuje svým umístěním a názvem na hostinec, který byl ve stejných prostorech Broumovské kláštera od 17. století až do počátku 20. století. Název U tří růží odkazuje ke znaku a symbolice benediktinského řádu.
Restaurace U Tří růží tvoří moderní prostředí s nádechem venkovské kuchyně. Naše menu bude vychází z místních a regionálních tradic. Hosté najdou na talíři vše z českých polí, zahrad, lesů a rybníků. Inspirací kuchařům jsou receptury, které se využívaly v klášterní kuchyni. Součástí filozofie všech restaurací z konceptu baroque je vlastní zpracování surovin. Hosté tak ochutnají čerstvý chléb pečený přímo v restauraci, stejně tak knedlíky, klobásy a nebo pomazánky a paštiky. Jednotlivé výrobky si pak budou moci odnést s sebou domů jako „baroque skleničky“.
Restauraci, která je zároveň pivní tankovnou, tvoří samotný prostor, který přímo komunikuje s kuchyní. Při vstupu hosty přivítá útulný výčep pro 56 osob s pohledovými tanky a původními kamny. V zadní části domu je sál pro 72 osob, kde je možné uspořádat svatební hostinu, firemní večírek nebo konferenci. Růžový dvůr poskytuje příjemné místo pro odpočinek se zahrádkou pro 40 osob a samostatných venkovním barem.

Kontakt
Růžová 2
Broumov

736 784 551
utriruzi@baroque.cz

https://www.baroque.cz/u_tri_ruzi/