Penzion u Kudrnáče, Liberec

Penzion u Kudrnáče, Liberec
Náš penzion byl otevřen v roce 2011. Nachází se ve stejném objektu jako restaurace, je vybaven samostatným vchodem a venkovním posezením, které nesouvisí s restaurací.

Penzion "u Kudrnáče" vznikl jako další rozšíření naší nekuřácké restaurace, která se nachází 10min chůze od městského bazénu. V okolí je taktéž pouťní místo zvané kaplička a Ruprechtický lesík. Autobusová zastávka je 3min od penzionu. Do města Vás zaveze autobus každých pár minut. Návštěva Aquaparku či divadla není tudíž žádným problémem i bez vlastního odvozu.

K zoologické zahradě se dá od nás dostat příjemnou 20ti minutovou procházkou, stejně jako na tramvaj, která Vás doveze až pod Ještěd.

Přestože do centra Liberce na náměstí Dr.E.Beneše k liberecké radnici je to od nás 20 minut pěšky, zárověň si vychutnáte blízkost přírody(cvičák, skalka, Jizerské hory, Lesní koupaliště)

Před vchodem do penzionu je k využití venkovní nekryté posezení s možností grilování. Šatna se nachází hned na začátku vstupní chodby, po levé straně Vás poté uvítá toaleta se sprchovým koutem a umyvadlem a naproti v místnosti je umístěna vana s umyvadlem. Vlevo je také ložnice se dvěma postelemi a skříní. V hlavní místnosti je spojená kuchyňská linka s obývacím pokojem, jídelním stolem, satelitní televizí, sedací soupravou a televizním stolkem. Kuchyňka je vybavená lednicí, troubou, dřezem, elektrickým sporákem se čtyřmi plotýnkami, překapávačem na kávu, varnou konvicí a základním nádobím.

Po schodech nahoru se dostanete do romantické ložnice s manželskou postelí a střešním oknem. Koncept našeho penzionu je vybudován jako jeden velký apartmán. Obě ložnice jsou od sebe oddělené.

Kontakt
Ruprechtická 190/142,
46014 Liberec

+420 608 700 776

http://ukudrnace.cz/