Restaurant Atypik, Terezín

Restaurant Atypik, Terezín
Pro naše hosty vaříme již přes 20 let a řadíme se tak mezi nejstálejší podniky města Terezín. Nabízíme 80 míst včetně venkovní zahrádky a prostory restaurace jsou nekuřácké. Najdete nás přímo v centru města nedaleko náměstí. Jsme obklopeni dvěma parky a ze zahrádky se hostům nabízí pohled na jeden z nich, který patří k terezínskému Muzeu Ghetta. Jsme oblíbenou volbou nejen zahraničních návštěvníků zdejších památek, ale i místních obyvatel.

Příjemná obsluha Vám nabídne tradiční českou kuchyni od vepřo knedlo zelo po klasický český guláš. Šéfkuchař připravuje širokou škálu minutkových jídel a můžete se těšit na vychlazený půllitr piva Budweiser Budvar a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro větší skupiny připravujeme speciální menu na přání.

Pokud jste nadšeným cyklistou stejně jako majitel naší hospůdky a zavítáte k nám na kole, poskytneme Vám odstavné místo pro kola, základní nářadí pro jednoduché opravy kol, lékárničku a “cyklonápoj” pro osvěžení na další cestu. Během roku pořádáme různé společenské a sportovní akce. V roce 2014 se konal již 12. ročník cyklistického závodu Za Pěnivou důvou, který je určen pro širokou veřejnost a všechny cyklistické nadšence. Další výraznou společenskou událostí jsou Dny Ohře, které zaštiťoval právě restaurant Atypik a v rámci jejich programu se konal 6. ročník Terezínského triatlonu.

Ať už nás navštívíte v době oběda nebo si s nám budete chtít zazávodit, jste vřele vítáni a my se na Vás budeme těšit!

Kontakt
Restaurant Atypik
Máchova 91, 411 55 Terezín

+420 416 782 780 / +420 607 554 945
prysler@atypik.cz

http://www.atypik.cz/