Anděl penzion, Litoměřice

Anděl penzion, Litoměřice
Anděl penzion se nachází nedaleko centra v historické části královského a biskupského města Litoměřice. Budova je kompletně rekonstruovaná.

Ubytování v penzionu je vhodné pro cyklisty (možnost úschovy a drobné opravy kol), ale i pro běžné turisty.

Celková kapacita ubytování je 9 lůžek – jeden trojlůžkový a tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem a dvě samostatná WC.

V přízemí je možno využít jídelní kout, kde se také podává snídaně. Pro hosty je k dispozici mikrovlnná trouba, varná konvice, topinkovač, lednička a pračka.

V přízemí se nachází koupelna se sprchovým koutem určená pro pokoje v prvním poschodí (třílůžkový pokoj č.1 a dvoulůžkový pokoj č.2).
V prvním poschodí je umístěna malá kuchyňka s varnou konvicí, kávovarem a základním vybavením (nože, lžičky, skleničky a hrnky).

Ve druhém poschodí jsou dva dvoulůžkové pokoje (s manželskou postelí č.3 a s oddělenými postelemi č.4) se společnou koupelnou.

Z pokojů je výhled na historické parkány, nebo na část města s kavárnou Káva s párou a její parkový model železnice s miniaturami významných litoměřických budov.

V sousedství je kavárna Orbis a pár kroků do kopce je kavárna Káva s párou. V blízkosti cca. 30 m je parkoviště jen pro osobní vozidla.

Na litoměřické náměstí, kde se nachází informační středisko, je to po Máchových schodech dvě až tři minuty pěšky.

Významný turistický cíl, Dómské náměstí s katedrálou sv. Štěpána, je vzdálen cca. 3 minuty chůze kolem vinárny Vikárka s Máchovou světničkou. Doporučujeme vystoupat na věž katedrály, odkud získáte jedinečný výhled na město a jeho okolí.

Kontakt
Jarošova 13/43, v historické části města Litoměřice

tel.: +420 721 840 415
andelubytovani@seznam.cz

http://andelpenzion.eu/

Body zájmu

Tipy na trasy