Bellevue Hotel Benešov

Bellevue Hotel Benešov

Bellevue hotel Karlov se nachází v kouzelném městě Benešov. Hotel patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje, které se zaměřují na firemní akce. Toto místo si zamilujete, ať už jedete na služební cestu, meeting, konferenci nebo si jedete pouze odpočinout od každodenního stresu. Hotel disponuje elegantní zahrádkou, terasou s výhledem na město a prvotřídní restaurací.

Váš pobyt si můžete zpříjemnit skvělou večeří v hotelové Restauraci Na Karlově, odpočinkem v sauně nebo příjemnou masáží. Budovy hotelu byly zrekonstruovány v letech 2006 – 2008. Za svůj současný vzhled vděčí dílně architekta Ladislava Lábuse. V roce 2008 hotel Bellevue obdržel prestižní ocenění THE BEST OF REALTY Středočeského kraje.

Hotel se nachází v památkově chráněném území Karlov v samotném centru Benešova, osídleného již v 11. století. V polovině 13. století byl na západní straně ostrohu založen minoritský klášter, který byl zničen během husitských válek. Stavba Hotelu Karlov vdechla místu nový život. Přestavba tří neobydlených původních domků a citlivě řešená dostavba nových objektů, s funkcí hotelu a provozně samostatné restaurace s vinárnou, přispěly nejen k oživení stavby, ale i jejího okolí.

Díky vhodně zvolené skladbě budov Bellevue hotelu Karlov, vytvářející zajímavou siluetu, získal střed města Benešova novou dominantu, která zapadá do kontextu lokality. Nové a staré části komplexu hotelu si nekonkurují, ale navzájem se doplňují a vytváří zajímavý architektonický komplex, který je složen okolo centrálního nádvoří.

Do naší práce vkládáme lásku a péči, abychom Vaše očekávání naplnili a příště jste se k nám opět vrátili. Těšíme se na Vás.

Pokoje a apartmány
Bellevue hotel Karlov nabízí celkem 27 pokojů, rodinných apartmánů a designových podkrovních apartmánů, z kterých si vybere i ten nejnáročnější host.

Nabídky
Využijte naše celoroční speciální nabídky pobytových balíčků a přijeďte si užít Benešova a Bellevue hotel Karlov za výhodnějších podmínek.

Poloha
Hotel v Benešově stojí přímo v centrální části Benešova na okraji památkově chráněného území Karlov. Nachází se přibližně 30 minut jízdy autem z Prahy. Výborné spojení z Prahy vlakem a autobusem.

Sauna a wellness
V našem hotelu jsme přesvědčeni o blahodárném působení sauny, vířivky a masáží, které nabízíme hostům během jejich pobytu.

Kontakt
Na Karlově 97
256 01 Benešov

Rezervace
+420 317 700 825
+420 603 905 621
reservationkarlov@bellevuehotels.cz

Recepce
+420 317 700 825
infokarlov@bellevuehotels.cz

https://www.bellevuehotelbenesov.cz/