Autokemp Liberec

Autokemp Liberec
Autokemp Liberec Vám nabízí celoroční krátkodobé i dlouhodobé, kvalitní a levné ubytování ve zděné budově, chatkách, nebo ve vlastních stanech a karavanech.

V Autokempu Liberec najdete příjemné, klidné a čisté prostředí se spoustou zeleně v malebné krajině Jizerských hor s výhledem na Ještěd. Areál se nachází v okrajové čtvrti Liberce a svou vhodnou polohou plně uspokojí všechny, kdo hledají ubytování v přírodě, ale také zároveň ve městě, s rozmanitou možností využití volného času. Jsou zde výborné podmínky pro nespočet výletů do okolní přírody, ale také za kulturou a památkami města.

Uzavřené a klidné prostředí je určeno pro rodiny s dětmi, ale i pro ostatní, kteří si chtějí v klidu odpočinout. Celý areál kempu je osvětlen, oplocen, veškeré komunikace jsou vyasfaltovány, jinak je celý areál travnatý.

Ideální podmínky jsou zde celoročně také pro větší skupiny, sportovní a turistické oddíly,školní výlety, školy v přírodě, či dětské tábory, v zimních měsících pro lyžařské školy a výcviky.

V areálu autokempu je vodní nádrž. Dále volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště a ohniště se zastřešeným posezením. Během sezóny nabízíme pořádání sportovních turnajů, disco, živou hudbu atd.

Pro hosty je v kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na internet zdarma.

Ubytování
K ubytování je zde připraveno 29 chatek s jedním až pěti lůžky s celkovou kapacitou 200 lůžek. 16 chatek je vybaveno sociálním zařízením, kuchyňskou linkou (bez vybavení) a ledničkou, z toho 5 chatek má vytápění. Každá chatka má své parkovací místo. Dostatečný prostor v lesoparku je vyhrazen pro stanaře a karavany s 80 přípojkami na elektrický proud.

V areálu kempu je nově zrekonstruovaná budova se sociálním zázemím. Je zde umývárna, sprchy, automaty v dostatečném počtu se stále tekoucí teplou vodou, WC a výlevka pro likvidaci chemických toalet.

Dále nabízíme celoroční ubytování v centrální vytápěné budově (pokoje 2-, 3- a 4lůžkové)s kapacitou 50 lůžek se sociálním zařízením na patře. Doporučujeme pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní oddíly, účastníky turnajů.

Kontakt
Autokemp Liberec
Letná ul.
460 01 Liberec XII-Staré Pavlovice

tel.: +420 724 030 343  česky, polsky, russian
tel.: +420 723 043 582 

e-mail: info@autokempliberec.cz

http://www.autokempliberec.cz/cs