Wellness - Aquapark Špindlerův Mlýn

Wellness - Aquapark Špindlerův Mlýn
Relaxaci v našem wellness centru se po dni na lyžích nebo horské túře je tak něco nevyrovná.
Čeká na vás finská sauna, parní lázeň a solná infrasauna, léčivá solná jeskyně i s částí pro děti. Využijte možnost sportovních a relaxačních masáží.

Finská sauna
Sauna napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty, utiší podrážděné nervy, migrénu nebo nervozitu. Díky saunování se tělo začne silně okysličovat a dojde k rozšiřování cév. Je prospěšná jako prevence vůči alergiím.

Parní sauna
Parní mlhová lázeň kombinuje benefity vlhka a tepla, které ale není tak velké jako v případě klasické sauny. Teplota 40 °C–50 °C a vlhkost vzduchu až 100 % je ideální pro uvolnění svalů, průdušek, podporuje lepší prokrvení, čistí a oživuje pokožku. Zvláště zdravá je horká pára při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích.

Solná infrasauna
Infračervený tepelný systém vede k velmi účinné detoxikaci organismu a léčbě našeho těla při teplotě od 35°C do 55°C. Díky nižší teplotě je infrasauna vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem nebo těžce snášejí vysokou teplotu v klasické sauně.

Masáže
Využijte možnosti objednat si u našich profesionálních masérů regenenerační, sportovní, aromaterapeutickou, indickou nebo ayurvédskou masáž či masáž lávovými kameny a posunout tak regeneraci ve wellness na novou úroveň.

Solná jeskyně
Vyzkoušejte si relaxaci v prostředí léčivé solné jeskyně. Teplem vycházejícím nejen z podlahy ale i ze stěn je vzduch prosycován prvky, které jsou v soli obsaženy (jód, draslík, sodík, vápník, hořčík, brom, selen).

Jedna hodina pobytu v solné jeskyni je podle odborníků srovnatelná s dvou až třídenním pobytem u moře. Osvětlovací systém a ozvučení jeskyně včetně polohovacích  lehátek zajišťují dokonalý odpočinek.

Pro děti je připraveno „solné pískoviště“ s hračkami a se skluzavkou.

Ceník a otevírací doba
https://www.aquaparkspindl.cz/aquapark/cenik-a-oteviraci-doba/#cenik-wellness

Kontakt
AQUA PARK Špindl
Špindlerův Mlýn 300
543 51 Špindlerův Mlýn

Informace: +420499523040
Fax: +420499523041
E-mail: info@aquaparkspindl.cz

https://www.aquaparkspindl.cz/aquapark/wellness/

Body zájmu

Tipy na trasy