Zámecký resort Sobotín

Zámecký resort Sobotín
Zámecký resort Sobotín, zasazený do čisté přírody Jeseníků, je unikátním multifunkčním projektem zahrnujícím pestrou nabídku ubytování spojenou se širokou škálou možností, jak uniknout nudě či shonu všedních dnů a zotavit duši i tělo.

Nejnáročnější klienti jistě ocení zážitek luxusu v nově zrekonstruované budově bývalého zámku, po jehož bývalých majitelích nese hotel Klein svůj název. Historický kolorit původních interiérů doplňuje na míru vyrobený historizující nábytek, přičemž veškeré moderní technické vymoženosti zaručují nejvyšší míru pohodlí. Hotel je obklopen romantickým zámeckým parkem s velkým okrasným jezírkem.

Ani gastronomie nezůstává mimořádné atmosféře tohoto místa nic dlužna. Zámecký pivovar se pyšní vlastním pivem Albert, Restaurant Savarin nabízí ve stylovém prostředí vybrané kulinářské pochoutky, zámecká vinárna Hubert výběr špičkových vín či  nejlepších doutníků. Čeká vás posezení u krbu či ve vinném nebo pivním sklípku. Svou kávu si můžete vychutnat na terase hotelu či v kavárně Sidi Hotelu Sidonie s výhledem na nádvoří nebo na kouzelné okolí zámku.

Zážitek dokonalého odpočinku doplňuje Wellness & spa hotel Sidonie svým  plaveckým bazénem. S příchodem nového roku také nabídkou služeb pěti saun s ochlazovnami, vířivek, pivními koupelemi a mnohým dalším. I nejnáročnější hosté jistě ocení privátní spa v tajemném zámeckém sklepení či sluneční lázně na střeše zámku.

Konferenční prostory s promyšleným technickým zázemím v hotelu Sidonie jsou ideálním prostředím pro firemní akce a školení. Prostorný sál se může proměnit v plesový sál či hodovní síň pro pořádání rodinných či podnikových oslav nebo svateb.

V blízké budoucnosti naši nabídku doplní sportovní hotel s multifunkční halou a fitness, tenisové kurty, lanové centrum, adventure golf, minizoo pro děti a v neposlední řadě vlastní skiareál či automyčka.

Pokoje & Apartmá
Hotel Klein
Hotel Klein je výjimečným dílem, který svým historickým prostředím nabízí jedinečnou možnost skloubit historii s luxusním prožitkem z pobytu na nově zrekonstruovaném zámku.

Wellness & spa hotel Sidonie
Hotel Sidonie nabízí luxusní ubytování v celkem jedenácti dvoulužkových pokojích a suitech, poskytujících dostatek prostoru pro komfortní pobyt. Takzvané "podzámčí" je srdcem celého resortu s největším wellnees a spa v Jeseníku na ploše 1.200 m2.

Family hotel Josef
Family hotel Josef od 1.12. 2017 nabízí 33 luxusních pokojů v moderním stylu.

Pivovar Albert
Pivovar Albert je zámecký pivovar s moderním ubytováním pro menší i větší skupiny hostů a stylovou pivnicí. Vaří se zde pivo nejvyšší kvality, určené pro konzumaci na všech našich provozech.

Kontakt
Zámecký resort Sobotín
Sobotín 13
788 16

+420 777 472 402
+ 420 587 071 002
reservation@resortsobotin.cz

http://www.resortsobotin.cz/