Herna Club DEVÍTKA, Šumperk

Herna Club DEVÍTKA, Šumperk
V prostorách naší herny si přijdou na své všechny generace, které spojuje jediné a to je radost ze hry! V herně Devítce najdete vyžití na dlouhé hodiny u několika zábavních zařízení.

Všechny hry v herně Devítce jsou nevýherní, v naší herně nenajdete jediný typ hazardní hry, jedná se o zábavní podnik určený všem věkovým skupinám!

Je libo bowling? K dispozici máme hned 3 dráhy, nebo byste si raději zahráli kulečník (v herně jsou k dispozici poolové stoly, snooker nebo karambol). Pro vyznavače zelených plání nabízíme možnost využití INDOOR golfového simulátoru AboutGolf (možnost využití kurzu s trenérem). Výborně zabavit se můžete také u šipek, stolních fotbálků, hokeje nebo air hockeye. Pokud byste si náhodou nebyli jisti pravidli nebo máte problém s nastavením herního zařízení neváhejte kdykoliv kontaktovat naši obsluhu, která je připravena Vám kdykoliv pomoci.

Během hry můžete doplnit tekutiny, ze široké nabídky našeho baru. Kromě alko i nealko drinků máme na čepu pivo HOLBA a širokou nabídku vín z vinných sklepů LECHOVICE. Pokud by Vám vyhládlo vybírat můžete také z lehkých pokrmů, které najdete v našem nápojovém a jídelním lístku.

Příjemné posezení v blízkosti baru se nabízí až pro 80 hostů. K herně Devítce přiléhají celkem 4 konferenční salonky s kapacitou 20, 40 a 2x50 osob, které lze využit pro nejrůznější příležitosti, počínaje školením nebo jednáním, přes rodiné oslavy, školní srazy až po velké firemní akce nebo svatby. Celkové prostory herny nabizí max. kapacitu až 200 osob. Samozřejmostí je zajištění kompletního gastro servisu ať už se jedná o jednoduché občerstvení, coffeebraky nebo servírované obědy a večeře, stejně tak jako teplý i studený velkolepý raut.

Herna Devítka je to správné místo, kde zažijete maximum zábavy s vaší rodinou, přáteli nebo kolegy z práce!

Otevírací doba:
Po - Čt 10:00 - 22:00 hod
Pá 10:00 - 24:00 hod
So 14:00 - 24:00 hod
Ne 14:00 - 21:00 hod

Rezervace stolů a her:
Pro rezervaci stolů a her nás kontaktujte na tel. 581 112 121

Rezervace salonků:
K využití firemních či soukromých akcí nabzíme prostory k pronájmu. Na Vaše přání připravíme prostory k oslavám, firemním večírkům či svatbám. Při zájmu o rezervaci nás kontaktujte na tel 725 167 481 nebo e-mail majak@majakcentrum.cz.

Kontakt
Herna Club DEVÍTKA
Husitská 2 (MAJÁK zábavní a gastronomické centrum) 2. Patro
Šumperk, 787 01

http://www.hernadevitka.cz/