Koupaliště Lido, Mariánské Lázně

Koupaliště „Lido“
Koupaliště „Lido“ leží v krásné přírodní scenérii Mariánských Lázní, ca 2 km od centra města, přímo uprostřed lesů. Jeho vznik je datován v minulém století, resp. tisíciletí, v roce 1932, Julius Arigi, průkopník letecké dopravy v Mariánských Lázních, otevřel u Velkého Hamrnického rybníka pro širokou veřejnost koupaliště LIDO, bylo v založeno a upraveno z rybníka, který měl ideální polohu pro vybudování přírodního koupaliště. Arigi vybavil koupaliště potřebným zázemím, včetně skluzavek a na břehu vystavoval své letadlo, s kterým prosadil v Mariánských Lázních letectví. Ze začátku sedmdesátých let byl areál přebudován přibližně do dnešní podoby a po této rekonstrukci se stal velmi oblíbeným a vyhledávaným místem pro letní odpočinek, včetně trávení dovolených mnohých tuzemských i zahraničních návštěvníků.

V areálu se nachází také restaurace s terasou, která není otevřená pravidelně, ale podle potřeby nebo při větších akcích, kdy návštěvníci vyžadují vyšší konfort. Restauraci si také můžete pronajmout vč. zázemí pro vlastní akci (narozeniny, seminář, závody, školy v přírodě a podobně...) Vše záleží na domluvě.

Provoz koupaliště je v letních měsících zajištěn 24 hod. denně a to i v době, kdy v areálu není služba, prostřednictvím telefonních čísel, kdy v případě navázání kontaktu pověřený pracovník dorazí do 10. min.

Vstupné        
http://www.badlido.com/cenik.html

KONTAKT
Koupaliště Lido, Mariánské Lázně

Tel.: +420 608 119 988

http://badlido.com/koupaliste.html