Penzion Slunce, Loučná nad Desnou

Penzion Slunce, Loučná nad Desnou
Horský rodinný penzion Slunce leží v údolí horního toku Desné nad Velkými Losinami pod Červenohorským sedlem. Penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci,sportovní vyžití a poznávání nádherné přírody.

Poloha penzionu v těsné blízkosti lesa Vám dá zapomenout na hektiku a starosti všedního dne. Příjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat. Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit jako doma.

V hlavní budově se nachází 4 dvojlůžkové pokoje (2 z nich možnost přistýlky). Každý pokoj je vybaven plazmovou televizí. V přízemí budovy bydlí správce objektu. Ve vedlejší budově je apartmán, který je vybaven kuchyňkou, ložnicí pro 2 (případně 3) osoby a vlastním sociálním zařízením.

Součástí penzionu je finská sauna, vnitřní bazén,společenská místnost s kulečníkem, venkovní terasa s krbem pro příjemné strávení teplých večerů a mnoho dalších služeb.

Penzion, vybudovaný v roce 2002, si za 13 let své existence získal řadu stálých hostů a stále se snažíme pro své hosty vylepšovat nejen jednotlivé prostory penzionu, ale i jeho bezprostřední okolí.

Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké. Parkování aut přímo v areálu penzionu na soukromém parkovišti. WIFI připojení možné po předchozí domluvě.

Kontakt
Miroslav Troják
Loučná nad Desnou č.p.87

Email: penzionslunce@gmail.com
Telefonické objednávky: +420 732 614 351

http://www.penzion-slunce.com/?strana=uvod