Hotel Pod Jedlovým vrchem, Loučná nad Desnou

Hotel Pod Jedlovým vrchem
Levné ubytování v rodinném prostředí nedaleko přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, lyžařských areálů Přemyslov, Kouty, Kareš, nebo lázní, ruční papírny či zámku Velké Losiny.

Přímo nad hotelem se vypíná majestátný Mravenečník s ním sousedí nejvyšší hora Jeseníků a Moravy Praděd (n.v.1415 m).

U nás můžete strávit dovolenou, či Silvestr na horách, poznat krásy Jeseníků na kole a nebo Vám zapůjčíme elektrokola. Můžete na houby, chytat ryby, toulat se krajinou s vodopády a krásnou panenskou přírodou Jeseníků.

Celým krajem se vine železnice, takže se pohodlně dopravíte na zajímavá místa.

Náš hotel nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování, výhodné vícedenní pobyty spojené s lyžováním nebo víkendové relaxační pobyty. Všechny pohodlné pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a možnost připojení k internetu. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako společné prostory hotelu.

Pro hotelové hosty je možnost zapůjčení elektrokol za zvýhodněných podmínek. U čtyřdenních a delších pobytů je exkluzivně zapůjčení na 6 hodin zdarma.

Hotelová restaurace
Restaurace hotelu má celkem 65 míst, kde se pořádají oslavy, svatby, abiturientské večírky. Samozřejmostí je příprava jídel z čerstvých surovin a místních produktů.

Součástí hotelu je herna pro děti a nekuřácká restaurace – salonek pro 26 osob, stolní fotbálek, šipky, kulečník, trampolína, množství her a hraček pro děti.

V areálu hotelu je hostům k dispozici unikátní  vyhřívaná pergola – zahradní restaurace zasazená do místní zeleně s úschovnou kol, kde se podávají v létě snídaně, či polopenze. Odtud je krásný výhled na okolní hory Jeseníků.

Kontakty
Hotel pod Jedlovým vrchem
Kociánov 4
788 11 Loučná nad Desnou

e-mail: info@hotelloucna.cz
tel. recepce: +420 776 00 10 00

https://www.hotelloucna.cz/