Hotel POD SEDLEM, Kouty nad Desnou

Hotel POD SEDLEM
Po zprovoznění moderního Lyžařského střediska Přemyslov a zvláště pak lyžařského areálu Kouty (největšího a nejmodernějšího centra na Moravě s celkovou plochou sjezdovek 25 ha) se Kouty nad Desnou staly opravdovým srdcem lyžování. Veřejnosti i nadále slouží další místní lyžařské vleky s možností denního i nočního lyžování a umělým zasněžováním, snadná dostupnost lyžař ského areálu na Červenohorském sedle je zajištěna kyvadlovou autobusovou dopravou. Zastávky autobusů pro střediska ČHS /8km/ a Přemyslov /5km/ před hotelem.

Výchozí i cílové místo běìžeckých tras oblasti Hrubého Jeseníku. V místě čtyři lyžařské vleky s možností denního i nočního lyžování, umělé zasněžování. Pro náročnější lyžaře snadná dostupnost vleku na Červenohorském sedle, pravidelná kyvadlová doprava (8 km), autobusová zastávka před hotelem. Zpět do Koutů lze doporučit pohodlný sjezd překrásnou zimní přírodou, cca 6 km dlouhý.

Kapacita hotelu je 33 stálých lůžek ve standardně vybavených pokojích s umyvadly (teplá i studená voda). V případě zájmu lze uvedenou kapacitu zvýšit až na 52 lůžek. WC a SPRCHY v rekonstruovaných koupelnách jsou umístěny na poschodí. Parkovací místa pro ubytované na uzavřeném dvoře. Dvě parkoviště před objektem, neboť hotel zajišťuje
i stravování skupin.

Kontakt
Jiljí Kocian, hotel „POD SEDLEM“
788 12 Kouty nad Desnou

tel. / fax: 00420 - 583235219
e-mail: koutynd@volny.cz

http://mujweb.cz/koutynd/