Restaurant Penzion V Gruntě

Restaurant Penzion V Gruntě
Penzion V Gruntě se nachází v překrásném údolí zlatonosné řeky Olešnice nedaleko Zlatých Hor na hranici chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku uprostřed malebné obce Dolní Údolí přímo naproti autobusové zastávce. V penzionu je hostům k dispozici stylová restaurace s krbem, nekuřácká jídelna s vyhlášenou domácí kuchyní, vyhřívaná vana pro 4-6 osob, sauna finská, parní, infrasauna s ochlazovacím bazénem nebo sprchou. Na požádání lze zajistit masáže či rezervovat společenskou místnost. V létě nabízí Penzion V Gruntě příjemné posezení na terase a v altánu obohaceném grilováním nebo uzením, venkovní bazén vybavený protiproudem dohřívaný tepelný čerpadlem a pro naše nejmenší také vlastní dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a trampolínou. Parkování pro návštěvníky je zajištěno přímo v uzavřeném areálu penzionu. Letošní novinkou zimní sezóny je lyžařský vlek s umělým zasněžováním přímo u penzionu!

Penzion V Gruntě
Penzion V Gruntě nabízí tiché a klidné místo Jeseníků poblíž známého centra Zlaté Hory vhodné jak pro rekreaci s rodinou, tak pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění a školení. Prostředí okolo Penzionu V Gruntě je dle vyjádření odborníků přímo ideální pro děti i dospělé, kteří trpí nemocemi cest dýchacích. Pobyt v penzionu je možný v průběhu celého roku, přičemž každé roční období má své nezapomenutelné kouzlo... Vyznavačům zimních sportů nabízí Penzion V Gruntě jeden lyžařský vlek přímo u penzionu i s večerním osvětlením a lyžováním. Pro náročnější lyžování pak nabídne Horní Údolí (2 km) - 1.500 m sjezdovek. Nově vybudovaný lyžařský areál u Zlatých Hor (5 km) je vybaven nejmodernější 4 sedačkovou lanovkou, umělým zasněžováním a osvětlením (v létě přepravuje lanovka i kola). Ti opravdu nejnáročnější lyžaři pak mohou k lyžování využít možnosti lyžování cca 30 km vzdálených areálů Petříkov, Červenohorské sedlo a Ramzovské sedlo. Pokud dáváte přednost běžkám před sjezdovým lyžováním, určitě oceníte velký výběr běžeckých tras v krásném prostředí Jeseníků.
 
Ubytování v Jeseníkách
V okolí Penzionu V Gruntě se najde dostatek zážitků i mimo zimní sezónu! Energii můžete čerpat při relaxaci v bazénu s ohřívanou vodou v Rejvízu - 4 km, bazénu Zlaté Hory - 4 km, koupališti Jeseník - 12 km, Otmuchovském a Nyském jezeru v Polsku - 20 km (možnost koupání, windsurfingu a jachtingu) nebo nově otevřené relax centrum v Jarnoltuvwce (Polsko) - 5 km od Zlatých Hor.

Provozní doba:
Pondělí ZAVŘENO
Úterý 12:00 - 20:00 hod.
Středa 12:00 - 20:00 hod.
Čtvrtek 12:00 - 20:00 hod.
Pátek 12:00 - 20:00 hod.
Sobota 12:00 - 20:00 hod.
Neděle 12:00 - 20:00 hod.

Kontakt:
Restaurant Penzion V Gruntě
Dolní Údolí 43
793 76

Tel.: +420 584 45 30 33
E-mail: vaclavmolak@tiscali.cz

http://www.penzionvgrunte.cz/