Hotýlek U Pekina - penzion Jeseníky

Hotýlek U Pekina - penzion Jeseníky
Penzion Jeseníky Vám nabízí velmi pěkné stylové ubytování v rekonstruovaném interiéru venkovské hospůdky V Jeseníkách ve Zlatých Horách. Penzion byl postaven již na konci 18.století.

Hotýlek má k dispozici nekuřáckou restauraci se salónkem. Hotýlek se nachází v Jeseníkách v oblasti Dolního Údolí ve Zlatých Horách, které je obklopeno horskými masivy s nejrozmanitějšími zajímavostmi, které stojí za to navštívit.

Restaurace
Stylová restaurace nabízí hostům široký výběr domácí kuchyně, polévky, ryby, speciality šéfkuchaře, poháry, dezerty apod. V našem nápojovém lístku naleznete širokou škálu teplých i studených nápojů. V chladnějších dnech můžete vychutnat hřejivou atmosféru kachlových kamen. Restaurace poskytuje 55 míst.

V restuaraci je možnost připojení wi-fi zdarma.

Dále mohou hosté využít salónek pro 20 osob, který je ideální pro rodinné slavnosti nebo posezení s přáteli v uzavřené společnosti.

Restaurace je nekuřácká,v létě je pro hosty připravena zahrádka s příjemným posezením.

Ubytování
Penzion Jeseníky Hotýlek u Pekina splňujte požadavky na komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků a stane se místem, na které se budete vždy rádi vracet.

Nabízíme ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené a čisté. Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina splňuje požadavky i náročnějších hostů.

Wellness
Wellness penzion Jeseníky je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Hosté mohou využít bazén s protiproudem, whirlpool, parní sanu a relaxační zónu s lehátky. Výhodné wellness pobytové balíčky.

Kontakt
HOTÝLEK U PEKINA - wellness penzion Jeseníky
Dolní Údolí 44,
793 76 Zlaté Hory

Telefon: +420 584 454 015
Mobil: +420 721 335 365
E-mail: rezervace@hotylekupekina.cz

http://www.hotylekupekina.cz/cs/