Hotel Grand, ŠUMPERK

Hotel Grand, ŠUMPERK
Nabízíme ubytování v příjemné atmosféře, nedaleko centra města u pěší zóny s pěkným výhledem na rozsáhlý park a historické objekty města.
Díky své poloze je náš hotel ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity. Je snadno dostupný motorizovaným i pěším návštěvníkům města, nabízí dostatek parkovacích míst a pěší chůzí příjemně dostupnou vzdálenost k železničnímu a autobusovému nádraží.
V celém objektu hotelu je možné využívat zdarma wi-fi připojení k internetu
Autobusová doprava - V rámci našich služeb jsme schopni zajistit autobusovou dopravu po blízkém okolí a Jeseníkách – Autobusy Frolo.
Nové pokoje - Nově zrekonstruované pokoje

Kapacita
60 lůžek hotelového typu, nově zrekonstruované pokoje
Vybavení pokojů

K dispozici nabízíme jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje.
Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou rozděleny do více kategorií.

Jednolůžkové pokoje jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Všechny jsou situované s pěkným výhledem na rozsáhlý park a pěší zónu města.
Dvoulůžkové pokoje jsou modernizované, po rozsáhlé rekonstrukci, jsou vybaveny velkou vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením a jsou situovány s výhledem na pěší zónu a historickou část města.
Třílůžkové pokoje jsou po celkové rekonstrukci a jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením a přistýlkou.

Kontakt
Hotel Grand ***
17. listopadu 1
787 01 ŠUMPERK

Tel.:+420 583 212 220, +420 583 285 323
recepce@hotelgrandsumperk.cz

http://www.hotelgrandsumperk.cz/