Eagle gallery, Šumperk

Eagle gallery, Šumperk

Galerie vznikla za účelem produkce autorských výstav výtvarného umění, a to zvláště grafiky. Jejím cílem je trvalé zpřístupnění galerie široké veřejnosti, školám, společnostem a hlavně milovníkům umění. Eagle Gallery je vytvořena jako multiprostor vícežánrového setkávání na pozadí klasicky vytvořeného kabinetu grafiky. Zakládajícími členy jsou Eagle Technics s.r.o. v partnerství s  VOŠ a SPŠ v Šumperku, kteří se rozhodli vyhledávat a oslovovat autory, adjustovat a vystavovat umělecká díla – a současně zajišťovat rozšiřující program – autoři jsou vyzývání k odhalení a přiblížení své tvorby jinak, než pár slovy na vernisáži.

Rámcovým programem výstav jsou vernisáže s performancí, moderovaný autorský večer, workshop výtvarných technik autora a dernisáž.

Náš záměr bude splněn, budete-li jako návštěvníci naši galerii rádi navštěvovat, budete-li jako výtvarníci chtít u nás vystavovat a budete-li jako příznivci umění s námi galerii aktivně tvořit …

Otevírací doba
Po 8:00 – 16:30
Út 8:00 – 16:00
St 8:00 – 16:30
Čt 8:00 – 16:00
Pá 8:00 – 16:00
    
Vstup zdarma

So, Ne na základě telefonické nebo e-mailové objednávky. Prohlídky pro skupiny, prohlídky s komentářem kurátora galerie nebo autora, také na základě objednávky.

Kontakt
Eagle Gallery
Nemocniční 1056/8a
Šumperk, 787 01

tel.: 777 700 740
e-mail: info@eaglegallery.cz

http://eaglegallery.cz/