Beroun Golf Resort

Beroun Golf Resort
Projekt ChilliGolf vznikl v roce 2014 s cílem poskytovat permanentní golfovou výuku určenou pro golfisty všech výkonnostních kategorií. Záměrem je edukovat hráče od jeho golfových začátků širokou nabídkou našich golfových kurzů, přes možnost získání základního handicapu „HCP 54“, až po zajištění členství v našem golfovém klubu, a tím zaručení těch nejvýhodnějších cen v rámci další výuky a hry. V neposlední řadě pro naše členy a klienty pořádáme golfové přátelsky zaměřené golfové turnaje, kde pro letošní rok máme skutečně zajímavé partnery a hodnotné ceny.

Jako nadstavbou těchto služeb jsou víkendové kempy, tematická setkání s výukou pravidel golfu a zimní golfové zájezdy do teplých krajin.

Pro ty, kteří nemají golfové hole, zajišťujeme zapůjčení kompletních setů na celý rok s možností následného odkupu, případně může klient využít našeho eshopu, který se specializuje na světoznámou značku vybavení Cobra a oblečení Puma a Chervo. V nabídce najdete samozřejmě veškeré vybavení, doplňky, vozíky a neposlední řadě naše klubové trička a doplňky.

Od roku 2014 působí naše akademie v areálu Císařské louky na Smíchově. Od roku 2017 jsme golfový partner tohoto areálu.

Kontakt
Beroun Golf Resort
Na Veselou, Beroun

Email: info@chilligolf.cz
+420 602 758 242    

http://www.chilligolf.cz/