ISP PARKOVACÍ DŮM REGIOCENTRUM, Hradec K

ISP PARKOVACÍ DŮM REGIOCENTRUM, Hradec Králové
Parkovací dům RegioCentrum najdete poblíž Zimního stadionu, v bezprosřední blízkosti historického centra Hradce Králové. Jedná se o součást stavby nového sídla Královéhradeckého kraje - bývalý pivovar. Vjezd do parkovacího domu je jak z tř. ČSA, tak z ulice Komenského.

Parkovací dům je určen jak pro běžné návštěvníky Hradce Králové, tak pro parkovaní držitelů předplacených parkovacích karet. Umožňuje všem řidičům zaparkovat a dostat se pohodlně výtahem přímo na recepci Krajského úřadu nebo na nově upravené Pivovarské náměstí, odkud se pěknou procházkou (cca 5 minut) dostanete do historického centra plného krásné architektury a příjemného posezení v místních kavárnách.

Doporučujeme všem návštěvníkům historického centra Hradce Králové, aby využili parkovací dům RegioCentrum, ve kterém se parkuje výhodněji než na Velkém náměstí, odlehčete tím i dopravě v historickém centru.

Kolik stojí parkovné v PD RegioCentrum?
V době od 08:00 do 18.00 hodin zaplatíte v tomto parkovacím domě 15 Kč za každou započatou hodinu parkování a od 18:00 do 08:00 hodin následujícího dne je v platnosti jednorázový poplatek 10 Kč.

SMS PARKOVÁNÍ
Parkovné v Hradci Králové můžete uhradit nejen prostřednictvím parkovacích automatů, ale i pomocí Premium SMS zpráv.

Tím, že je pro celou oblast ISP (kód zóny 02), kromě Velkého náměstí (kód zóny 01), zřízen jednotný cenový tarif, může uživatel po celou dobu platnosti elektronického parkovacího lístku opakovaně zaparkovat na různých parkovacích místech.

Jak zaplatit parkovné prostřednictvím SMS?
Pro využití této služby je nutné mít aktivovánu službu Premium SMS. SMS parkovací lístek můžete získat pouze se SIM kartou českých operátorů.

Napiště SMS ve formátu: HK mezera kód zóny mezera Vaše RZ mezera doba parkování
Odeslat na číslo 90206
 
http://isphk.cz/sms-parkovani.php

Kontakt
e-mail: info@isphk.cz
bezplatná telefonní linka: 800 101 039

http://www.isphk.cz/

Body zájmu

Tipy na trasy