Lovčí zámeček "Perníková chaloupka" , Ráby

Lovčí zámeček "Perníková chaloupka"
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA ® - původně Lovecký zámeček z roku 1882, který slouží pro MUZEUM PERNÍKU ® a jako výletní místo pro všechny, co dosud nepřestali věřit na pohádky.
Můžete ochutnat Medové zážitky z Perníkové chaloupky, které potěší všechny vaše smysly (zrak, hmat, sluch, čich i chuť) a smysl pro humor. Výklad je veden zábavnou formou a vždy se přizpůsobuje složení a náladě konkrétní skupiny návštěvníků. Zatímco dospělé zaujme historie perníkářského řemesla a pardubického perníku, pro děti je připraveno neobvyklé zamyšlení nad pohádkou "O perníkové chaloupce". Výstavní expozice obsahují přes tisíc perníků z celé ČR. Jedná se většinou o vítězné práce z různých soutěží. Medové zážitky zahrnují návštěvu Muzea perníku s městečkem Perníkov, putování tajuplným lesem do Perníkářské dílny Ježibaby a dále do Medového ráje, Nebe a Pekla.

Vstupné
Nevybírá se vstupné, ale PERNÍKOVNÉ® - v roce 2018 ve výši 80 Kč/osoba jakéhokoliv věku. Každý návštěvník ve skupině s průvodcem obdrží od Ježibaby 1 ks lahodného medového perníku PARDUBICKÉ ZLATO o hmotnosti 60 g a k němu (jako přidanou hodnotu) MEDOVÉ ZÁŽITKY ® (chuťové, hmatové, čichové, zrakové a sluchové) z Muzea perníku a expozic Perníkové chaloupky.

Kontakt
KRÁLOVSTVÍ PERNÍKU, z. s.
MUZEUM PERNÍKU
V Perníkové chaloupce č. p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
Czech Republic

(+420) 466 612 474
(+420) 602 413 134

info@pardub.cz

https://www.pernikova-chaloupka.cz/encyklopedie/objekty1.phtml?id=91491