Restaurace Namaste Himalaya, Jihlava

Namaste Himalaya, Jihlava
Nepálsko-indická restaurace

Vítejte v útulné nepálsko-indické restauraci Namaste Himalaya nacházející se v samém centru města Jihlavy.

Zahrajeme Vám na Vaše chuťové pohárky...nechte se unést vůní kari, kardamonu...vychutnejte si pravý nepálský čaj....zaposlouchejte se do indických a nepálských písní....nemusíte jezdit až do Indie a Nepálu, abyste okusili typická indická jídla.

Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi indické jídlo, ale i ti, kteří s naší kuchyní ještě nepřišli do styku. Snad Vás přesvědčíme o kvalitě a chuti naší kuchyně a budete se k nám často vracet a zkoušet nová jídla. K jídlu Vám nabídneme Mango Lassi, či alkoholické a nealkoholické koktejly.

Pravidelně budeme drobně obměňovat jídelní menu a v blízké budoucnosti zavedeme "speciality našeho šéfkuchaře".

Na své si přijdou milovníci masa a sladkého, vegetariáni i lidé s bezlepkovou dietou.

Děti si jistě vyhrají v našem dětském koutku, který nabízí mnoho zajímavých hraček a her. Víte, jak vypadá nepálská abeceda? My Vás ji naučíme.

Rodiče s malými dětmi mají k dispozici přebalovací pult, místo na kojení a dětské WC.

Místnosti jsou vyzdobené typickými nepálskými a indickými dekoracemi a obrazy. Zaručeně oceníte klidné prostředí, stylové vybavení a diskrétní zóny. Naše prostory nabízíme pro firemní akce, rodinná setkání, workshopy, besedy, výstavy.

Můžete se těšit na přednášky a besedy o Nepálu, Himaláji, Indii, horolezectví. Podle zájmu připravíme kurzy vaření tradičního nepálského a indického jídla, tance. Rádi Vám představíme typické nepálské festivaly.

Otevřeno
PO-PÁ 10:30 - 22:00
SO 11:00 - 22:00
NE zavřeno (dočasně)

Kontakt
Namaste Himalaya
Masarykovo náměstí 1196/40, Jihlava 586 01

+420 725 856 936
email: info@namastehimalaya.cz

https://www.namastehimalaya.cz/