Městský Hotel Dorinka Hostinné

Městský Hotel Dorinka Hostinné
Městský Hotel Dorinka Hostinné nabízí několik variant ubytování - jsme ideálním místem pro Vaši dovolenou, služební cestu. Na Vaši návštěvu se těší kolektiv pracovníků Městského Hotelu Dorinka Hostinné.

Městský Hotel Dorinka nabízí ubytování v rozmanitých pokojích standard (jedno-, dvou- i třílůžkových) a v prostorných rodinných studiích s postýlkami a možností přistýlky. Pro náročnější klienty je doporučováno ubytování pro 2 - 4 osoby ve studiu superior s přípojkou k PC s internetem. Všechny pokoje jsou velmi komfortní s LCD televizemi, se samostatným WC a koupelnou s vanou. Variantou pro větší rodinu nebo pro více osob je pokoj až se 6 lůžky (vlastní koupelna s vanou a samostatné WC). Dále jsou připraveny 3 pokoje pro celkem 5 osob se společným soc. zařízením (sprcha a samostatné WC) vhodné např. pro studenty či obchodní cestující apod. Kromě toho je možno využít pro rodiny s dětmi ubytování v malém či velkém apartmánu s oddělenými ložnicemi pro 4 nebo pro 6 osob.

Celková kapacita Městského Hotelu Dorinka Hostinné je v současné době 59 lůžek.

Cena ubytování začíná již od 400 Kč/osobu/noc.

Mezi samozřejmé nabídky hotelu patří free wifi připojení k internetu, bezbariérový přístup do restaurace a WC, úschova zavazadel (lyže, kola apod.), praní a žehlení prádla, pobyty s domácími zvířaty. Parkování je možné přímo v hotelové garáži, v objektu nedaleko hotelu (cca 200 metrů), na blízkém neplaceném parkovišti či přímo na náměstí (o víkendu a v noci zdarma).

Kontakt
Městský Hotel Dorinka
Náměstí 67
543 71 Hostinné

E-mail: info@dorinka.eu
Tel.: +420 499 429 366
GSM: +420 720 494 600

http://www.dorinka.eu/cz/