Techtex Sport s.r.o., Hostinné

Techtex Sport s.r.o., Hostinné

Venkovní kurt - Tenis a kolektivní sporty
Příznivci „bílého sportu“ u nás mohou využívat celkem 4 tenisových dvorců. Najdete zde 3 kurty s umělýmpovrchem, z nichž 2 jsou pro zimní období zastřešeny vyhřívanou přetlakovou halou a 1 kurt s povrchem antukovým. Zázemí ke dvorcům je umístěno v hlavní budově.

Vacu Activ IQ 5v1
Revoluční aerobní přístroj, se kterým dosáhnete skvělých výsledků při potřebě snížit hmotnost a odstranit celulitidu! Zároveň dobře posiluje svalstvo, podporuje správnou funkčnost lymfatického systému a prokrvuje pokožku.

Squash
Z hlediska energetického výdeje je Squash nejintenzivnější raketovou hrou. Během krátké chvíle můžete vydat spoustu energie.

Spinning
Energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních spinningových kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem.

Beach volleyball / Beach soccer
Léto a zábava - ideální kombinace, kterou si můžete užít právě u plážového volejbalu. Jde o sport hraný dvěma družstvy, s min. počtem dvou hráčů, na pískovém hřišti.

Sauna
K ještě dokonalejšímu uvolnění a pro Váš celkově dobrý zdravotní stav, Vás zveme k saunování. SAUNA finského typu s příjemnou odpočívárnou, Vám poskytne nejen preventivní účinek proti nachlazení, ale také Vás zbaví napětí a stresu.

Solárium
Opálení po celý rok ... a proč ne? Jednoduše toho dosáhnete použitím našeho kvalitního TURBO solária UWE SPEEDFIRE. Zaručuje opalovací výsledek v nejvyšší kvalitě.

Fitness - kardio zóna
Tato posilovna Vás překvapí nejen příjemným interiérem, ale i kvalitním zázemím. Je rozdělena na 2 části a to na AEROBNÍ, kde můžete trénovat svou fyzickou kondici a na POSILOVACÍ, kde máte možnost posílit hlavní svalové partie těla.

Rezervace
http://www.techtexsport.cz/rezervace

Kontakt
Ke Cvičišti 878
543 71 Hostinné

recepce: tel. 499 441 070, 731 626 955
e-mail: sport@techtex.cz

http://www.techtexsport.cz/