Hotel Slávia, Tábor

Hotel Slávia, Tábor
Moderně zařízený hotel Slávia v centru historického města Tábor, vám nabízí příjemné ubytování v jedno až čtyřlůžkových kompletně vybavených pokojích. Rekonstrukce hotelu Slávia Tábor byla dokončena v roce 2008, všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem od firmy Intermont, mají vlastní koupelnu a WC,TV a wifi připojení. Přímo v hotelu Slávia se nachází nekuřácká kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.  Parkoviště ve dvoře hotelu je k dispozici všem návštěvníkům zdarma. Hosté hotelu Slávia Tábor mohou využít služeb restaurace  Černá perla, Dobré časy a Slunce,  které se nacházejí v přímé blízkosti hotelu.
Pro Vaše pracovní schůzky, nebo školení máme připraven salonek až pro 30 osob. Hotel Slávia Tábor je pro svou polohu na severu jižních Čech velmi dobře dostupný. Do hotelu Slávia Tábor se snadno dostanete autem, autobusem i vlakem, protože se nachází mezi autobusovým a vlakovým nádražím v centru Tábora přímo u parku na Husově náměstí. Do historického jádra města dojde za necelých 15 minut klidnou chůzí.

Hotel Slávia nabízí ubytování ve dvanácti jedno až čtyř lůžkových pokojích. Pro hotelové hosty je k dispozici vlastní parkoviště ve dvoře hotelu.

Ceník
http://hotel-slavia.net/cenik/

Kontakt
Hotel a kavárna Slávia
Husovo náměstí 591 / Tábor / 390 02

tel.: +420 381 201 840 – objednávky rezervace
mail: info@hotel-slavia.net

http://hotel-slavia.net/

Body zájmu

Tipy na trasy