Musée Grévin Prague

Musée Grévin Prague

Magická laboratoř
Vstupte do kouzelného světa Grévin, začínáme v naší alchymistické laboratoři. Na každém kroku vás čeká setkání se světem tajemna a magie. Na první pohled vypadá, že je alchymistická laboratoř opuštěná… ale zdání klame …

Císař Rudolf II. proslul i bádáním v oblasti vědy, zval k sobě hvězdáře, rád se obklopoval alchymisty. Čeká vás možnost, setkat se právě s jedním z nich. V naší laboratoři budete obklopeni tajemnými lektvary, neznámými nástroji a zařízeními. A právě jedno takové zařízení vám zprostředkuje nečekané setkání s naším alchymistou.

Laboratoř tajemného alchymisty čeká právě na vás, vejděte a nechte se unášet světem magie a zázraků. Celý svět Grévin je jimi naplněn, neváhejte a vstupte dále!

Staropražská kavárna
Co proslavilo matičku stověžatou, srdce Evropy, Prahu milovanou? Ano, staropražské kavárny. My vás do jedné takové, i když velmi, velmi netradiční zveme.

Je to kavárna ve stylu světa Grévin, plná snového světa, nečekaných obrazů a hlubokých zážitků. Zavede vás do kouzelné historie, a to napříč časem i prostorem.

Můžete si přisednout a chvilku posedět s Bohumilem Hrabalem, který rozjímá u svého oblíbeného piva, pohovořit s Karlem Čapkem nebo pozorovat Josefa Ladu při malování Mikeše. Hned vedle můžete také pozdravit Vladimíra Menšíka. Možná, se někde v rohu mihne pražská legenda, tajemný Franz Kafka. Čekají vás také tři kouzelná okna světa Grévin. Nechte se překvapit, možná obživnou i zdi. V naší kavárně se může přihodit cokoliv.

Svatyně sportu
ZLATÉ ČASY ČESKÉHO HOKEJE od 18. ledna do 31. května 2018
Jsme národem sportovních fanoušků a milovníků ledního hokeje. Letos v únoru uplyne 20 let od fenomenálního úspěchu zlatého českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách 1998 v Naganu, a tak nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha přichystalo interaktivní výstavu Zlaté časy českého hokeje.

Historie
Grévin Praha pro vás připravil netradiční výlet do dávné historie českých zemí a stavů. Čeká vás živé setkání se Svatým Václavem, který za vámi přijede na koni. Setkáte se s císařem Rudolfem II., také se slavným českým panovníkem Karlem IV. nebo zásadovým mistrem Janem Husem

Kouzelné divadlo
Atmosféru prken, která znamenají svět, barev sametu a tajemné tmy za oponou načerpáte v Grévin kouzelném divadle. V poklidné slavnostní atmosféře divadelního představení budete sousedy slavných herců a umělců.

Budete putovat v čase a jen vstoupíte, čeká vás nezapomenutelný John Lennon, na druhém konci charismatický Gérard Depardieu pomrkává po české hvězdě Anně Geislerové. Před podiem vše sledují čeští světoběžníci Miloš Forman a Jan Tříska. Dávnou historii nám připomene Ema Destinnová se slavným a excentrickým Mozartem.

Plesový sál
To, že Grévin je chrám osobností, naplno pocítíte v našem plesovém sále, právě zde vstoupíte do světa záře, luxusu a setkáte se s těmi nejznámějšími lidmi na naší planetě ...

Zde v Grévin se můžete setkat se všemi najednou! Přivítá vás šarmantní George Clooney po boku noblesní Meryl Streep, Každému se rozbuší srdce, v blízkosti hvězdného páru, krásné Angeliny Jolie a přitažlivého Brada Pitta.

Je toho tolik, co se dá prožít na našem plese celebrit, nechte se ovanout emocemi a atmosférou světa společenských vrcholů, staňte se i vy celebritou, setkejte s Marilyn Monroe, Cameron Diaz, Nicolasem Cagem, Céline Dion nebo králem rokenrolu Elvisem Presleym. A čeká na vás i Karel Gott!

Dílna plná objevů
Vytvořte si s pomocí našeho chytrého počítače vlastní 3D portrét. Ten může být vaší novou profilovou fotografií na Facebooku.

Dílna plná objevů je prostor, kde bok po boku pracují sochaři, malíři a dekoratéři. Zde vám odhalíme všecha tajemství výroby voskových figurín od prvotního změření obličeje až po finální make-up. Díky interaktivním modulům vám můžeme nabídnout pohlcující multimediální aktivitu, která je završená virtuální výrobou vaší vlastní voskové figuríny. V prvním modulu vám ve speciálním skeneru vezmeme míry obličeje a hlavy. Poté si vyberete typ vlasů, make-up, oblečení a postavu, která se vám nejvíce líbí. V poslední části si můžete svůj výtvor poslat na e-mail a získat tak jedinečnou památku na návštěvu v dílně plné objevů.

Otevírací doba
http://www.grevin-praha.com/cz/oteviraci-doba

Ceník
Dospělý (15+ let) 399 Kč
Děti (Do 5let včetně) zdarma
Student (S platným ISIC nebo EYCA) 340 Kč
Děti (od 6 do 14let) 279 Kč
Senior (65+ let) a držitelé průkazů TP a ZTP 340 Kč
Rodinná vstupenka (2 dospělí + 2 děti | 1 dospelý + 3 děti) 940 Kč

Kontakt
Celetná 15  
110 00 Praha 1

Tel: +420 226 776 776
info.praha@grevin.com

http://www.grevin-praha.com/cz

Body zájmu

Tipy na trasy