INFINIT WELLNESS, PRAHA - HOLEŠOVICE

INFINIT WELLNESS, PRAHA - HOLEŠOVICE

Infinit wellness
Užijte si wellness zónu s rustikální finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, zážitkovou sprchou a prostornou relaxační místností.

Nenechte si ujít relaxaci v rustikální finské sauně, která je vyhřívaná na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia. Vzduch uvnitř vám bude zpříjemňovat automatický polev kamen a určitě vás zaujme kombinace světlého a tmavého dřeva, které je hlavní dominantou interiéru sauny.

K ochlazení rozehřátého těla je připravena ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou. Oázou odpočinku vám bude prostorná relaxační místnost s posezením a lehátky. Pro osvěžení a občerstvení navštivte náš fresh bar, kde vás naše recepční rády obslouží.

Sauna v Holešovicích je po všechny dny společná pro ženy i muže. Dostatečné soukromí vám poskytnou oddělené šatny i sprchové kouty.

Infinit Privátní koupele (vířivky)
V příjemném prostředí naší privátní zóny si můžete užít hydromasážní, přírodní bylinné solné či také aromatické olejové koupele.

Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. Součástí prostoru privátní vířivé vany je sprcha a posezení. Celý prostor je ozvučen, občerstvení je možno kdykoli objednat telefonní linkou přímo na recepci. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů také zážitková vína či výběr z řady sypaných čajů.

Infinit Solární studio s kolagenem
Specializujeme se na vertikální solária MegaSun, tzv. solární sprchy s kolagenem. Tyto moderní stroje splňují současné normy pro zdravé opalování, zaměřují se na jemné a kvalitní opálení.

Solární sprchy jsou kombinací opalovacích a kolagenových trubic, které zpevňují pokožku a dodávají vitalitu vaší pleti.

Výsledkem opalování je přirozeně jemné opálení a hladká zdravá pokožka. Zaručujeme vám výbornou kvalitu a dokonalý komfort při slunění v příjemném klimatizovaném prostředí.

Odborně proškolený personál vám vždy ochotně pomůže s výběrem solární kosmetiky Oranjito, ale také vám poradí, jak se nejlépe opálit a jak udržet vaší pokožku déle zdravou a přirozeně snědou.

Infinit Masáže a procedury
V našem wellness centru vám přední odborníci nabízejí masáže relaxační, detoxikační a speciální masáže s podmanivou vůní, bahenní zábaly a procedury.

Ceník
https://www.infinit.cz/praha-holesovice/pricelist

Kontakty
Wellness and SPA Infinit
Jablonského 639/4 (přízemí hotel Absolutum)
Praha 7 - Holešovice

infoholesovice@infinit.cz
+ 420 608 877 604

https://www.infinit.cz/cs/praha-holesovice

Body zájmu

Tipy na trasy