Brumbambule, Praha

Brumbambule – dětská herna s občerstvením, Praha

Máme rádi děti a dětský smích, a proto jsme hledali něco, kde by nás tyto věci obklopovaly. Naším cílem bylo vytvořit místo, kde si budou moci děti hrát a rodiče odpočívat. Nejprve jsme museli najít vhodné místo pro naši hernu a nakonec vyhrála Praha 9. Garantujeme vám, že vaše děti se u nás vyřádí, zatímco vy si v klidu vypijete kafíčko. Ale nejen to, naše herna pro děti vám nabízí oblíbené teplé a studené nápoje ale i několik druhů pizz, párek v rohlíku, lasagne nebo toast. Přátelské prostředí herničky Brumbambule je vybaveno bezdrátovým internetovým připojením zdarma (free Wi-Fi) a tak si u nás bez problému vyřídíte emaily nebo jiné pracovní povinnosti. A co je důležité dospělí u nás neplatí vstup!

Dětské hřiště – bezpečné atrakce
Na bezpečnost dětí klademe velký důraz, a proto všechny atrakce v naší herně jsou certifikované a splňují všechny potřebné normy. Všechny atrakce také pravidelně kontrolujeme, abychom předešli nežádoucím úrazům. Naše herna je rozdělena na zóny, hřiště pro děti od 3 do 15 let, dětský koutek pro ty nejmenší a také velká pětitrampolína. Tím oddělíme děti s velkým věkovým rozdílem a zamezíme případným úrazům.

Hřiště
Hřiště má mnoho skvělých atrakcí, na kterých se děti dlouho zabaví. Především je to velká prolézací zóna, která má 3 patra (600 m2). Dále je tu malé fotbalové hřiště, trampolína, oblíbený bazének s plastovými kuličkami a sedm skluzavek (děti 3-15 let).

Dětský koutek
Pro ty nejmenší je zde dětské hřiště, kde máme malé hřiště se skluzavkou, kuličkový bazének a různé herní prvky.

Trampolína
V naší herničce najdou vyžití i děti co rády skáčou na trampolíně. Čeká tu na ně velká trampolína, která je rozdělena na 5 skákacích částí.

Otevírací doba:
Po-Ne 9:00-20:00

Ceník
http://www.brum-bambule.cz/cenik/

Kontakt
Kolbenova 9a 190 00 Praha 9

email: info@brum-bambule.cz
tel: +420777060391

http://www.brum-bambule.cz/