Krytý bazén a sauna Pražačka, Praha

Krytý bazén a sauna Pražačka, Praha
Rádi si zaplavete, i když venku není tropické počasí? Jste příznivcem saunování nebo máte děti, které chcete dát na plavání od útlého věku? Zveme Vás do krytého bazénu areálu Pražačka, kde se zabaví všechny věkové skupiny. Nabízíme možnost plavání v příjemně teplé vodě vhodné jak pro děti, tak pro seniory.  Můžete využít výuky v plaveckých kurzech pro jednotlivce od předkošlního věku, ale také pro kojence, nebo se přijít otužit do sauny. V areálu krytého bazénu najdete plně vybavené zázemí včetně převlékáren a sprch s toaletami. Pro kojenecký bazén disponujeme samostatným zázemím včetně vlastní sauničky.

Krytý bazén s příjemně teplou vodou a výhledem na Prahu můžete využít celoročně mimo letní sezónu. V bazénu dlouhém 16,7 metrů si nenároční zaplavou, ale na své si přijdou i neplavci díky hloubce vody dosahující od 1 do 1,6 metrů. Vhodný je tak pro děti i seniory. Šířka bazénu dosahuje 8,5 metrů. Vnitřní bazén vám rádi také pronajmeme.

Pokud chcete udržet svou fyzickou kondici ve formě, poddejte se účinkům otužování v naší sauně. Určená je až pro 12 osob, nechybí ochlazovací bazén či sprcha a možnost občerstvení bezprostředně v jejích prostorách. Saunu mohou využít jednotlivci nebo ji lze pronajmout celou. Sauna je společná pro muže a ženy a je otevřena celoročně mimo měsíce července.

Otevírací doba a vstupné
http://www.prazacka.cz/bazen-a-sauna/kryty-bazen

KONTAKTY
Sportovní a rekreační areály Praha 3
Za Žižkovskou vozovnou 19/2716
130 00, Praha 3 Žižkov

tel: (+420) 222 592 061

http://www.prazacka.cz/bazen-a-sauna/kryty-bazen