Restaurace Na Piavě, Brno

Restaurant Na Piavě, Brno
Vítá Vás stylová restaurace, ve které na Vás dýchne kouzlo dávno zašlých pirátských dob.

Naše restaurace se nachází v klidné brněnské čtvrti Jundrov,  přímo na břehu řeky Svratky, u cyklostezky na Brněnskou přehradu. Parkování pro automobily i autobusy je možné přímo u našeho restaurantu. Samozřejmostí je bezbariérový přístup, rozdělení restaurace na hlavní sál, bar, dětský koutek pro malé piráty a bezdrátové připojení k internetu Wi-Fi ve všech prostorách restaurace včetně letní zahrádky.

Náš jídelní lístek Vám mimo pirátských pokrmů nabídne  i  typicky českou a moravskou kuchyni, a to i v době denního menu. Nápojový lístek se opírá o širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. Za povšimnutí stojí i vinný lístek. Milovníci zlatavého moku jistě ocení Pilsner Urquell a Gambrinus točený jako první na Moravě z pivních tanků. Nabídku doplňuje černý Velkopopovický Kozel a točené nealkoholické pivo Birell.

Kromě každodenního posezení je u nás možnost rezervace pro uzavřenou společnost, pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních večírků, promocí, rautů, smutečních hostin aj., které můžete prožít ve vnitřních prostorách s kapacitou až 160 míst: galéra (100 míst), přístav (27 míst), kormidelní paluba (24 míst), příď (28 míst) anebo v našem novém salonku se samostatným vchodem s kapacitou až 40 míst.

V letních měsících je otevřena romantická stylová zahrádka přímo na břehu řeky Svratky s celkovou kapacitou 200 míst - z toho krytá středověká loď (100 míst). Pro děti je zde k dispozici pískoviště s hracím koutkem, houpačkou, šplhadlem a skluzavkou.

Kontakt
Restaurant Na Piavě
Nálepkova 2
637 00 Brno-Jundrov

+420 541 221 474
info@napiave.cz

http://www.napiave.cz/cs.html