Hostinec U Semináru, Brno

Hostinec U Semináru, Brno
Hostinec U Semináru je stylovým restaurantem, který si dává záležet nejen na své jedinečné atmosféře, ale také na výborném jídle. Svým provozem navazujeme na mnohaletou tradici. Ve stejných prostorách totiž fungoval hostinec již za dob první republiky.

I bez stroje času smíte vstoupit do dob Hrabalových Postřižin, kde vás vždy rád uvítá náš vlídný personál, oděný dle dobového dress-code.

Jsme součástí brněnské historie a těší nás, že tak můžeme pokračovat v původním odkazu výtečné kuchyně, čepování lahodného piva a starání se o své hosty. Vždyť co jiného je hostinec než podnik, kde si svých hostů váží. V tomhle jsme skutečně poněkud staromódní. Ale jinak se není čeho bát; wi-fi pochopitelně máme a to, že ctíme tradice, vůbec neznamená, že jsme zpátečníci.

Vyberte si některou z tradičních specialit moravské či české kuchyně, nechte o keramický tácek cinknout půllitr báječné tankové plzně a užívejte si ducha starých časů. Svůj úsměv vám věnujeme stejně tak uvnitř jako i venku na zahrádce.

Naše kapacita je 50 míst. Klidně můžete přijít sami nebo i s více přáteli. Pro jistotu vám ale doporučujeme rezervaci. Můžete u nás oslavit svá malá každodenní vítězství, anebo vám připravíme pohoštění pro oslavu svatby, promocí či narozenin. Volbu necháváme na vás. Naším úkolem je dbát na to, abyste k nám vždy chodili s radostí a také se rádi vraceli.

KONTAKT
Smetanova 30, 602 00 BRNO

REZERVACE
Tel.: 549 213 648
E-mail: useminaru@seznam.cz

http://www.useminaru.cz/