A-Sport Hotel, Brno

A-Sport Hotel, Brno
A-Sport Hotel Brno poskytuje cenově dostupné komfortní ubytování v Brně. A-Sport Hotel Brno je 3hvězdičkový hotel nacházející se v klidné části města Brna – Královo Pole.

Hotel najdete přibližně 4 kilometry od historického centra Brna v bezprostřední blízkosti Městské haly sportu i fotbalového stadionu Zbrojovky Brno, který je od hotelu vzdálen necelé 3 minuty. V blízkosti hotelu se nachází také místní technologický park (10 min chůze) a technické museum města Brna.

Moderně vybavený A-Sport Hotel Brno, který byl v roce 2007 zrekonstruován, je velmi vyhledávaným ubytováním v Brně. A-Sport Hotel Brno si oblíbila nejenom domácí klientela, ale také řada sportovních osobností a týmů ze zahraničí. Přehled našich hostů, kteří byli potěšení pohostinností a kvalitou ubytování v A-Sport Hotelu Brno, uvádíme níže.

A-Sport Hotel Brno disponuje 32 dvojlůžkovými pokoji, které jsou velmi moderně vybaveny. Standardem jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením, prostornou koupelnou či sprchou. V pokojích najdete kabelovou TV nebo mini bar. A-Sport Hotel Brno navíc disponuje vlastním parkovištěm, které je monitorováno kamerovým systémem. Nechybí ani možnost rychlého připojení k internetu.

Kontakty
Kobylka s.r.o.
A-SPORT HOTEL
Vodova 108
Brno 612 00

+420 773 826 859
brno@a-sporthotel.cz

http://www.a-sporthotel.cz/