Restaurace U kotelny, Brno

Restaurace U kotelny, Brno
Restaurace U kotelny je tu již od roku 2000. V příjemném prostředí k posezení s přáteli pro Vás máme rozmanitou nabídku dobrých jídel a velký výběr nápojů.

Restauraci najdete v části Královo Pole na ulici Herčíkova, v dosahu “šaliny” č. 12, zastávka Technické muzeum a trolejbusu č. 32, konečná u stadionu na Srbské.

V blízkosti je k dispozici i dostatek míst k parkování a zejména pro studenty z kolejí na Palačáku je cesta “na jedno” příjemnou procházkou.

Posezení na letní zahrádce se 70ti místy Vám zcela určitě zpříjemní i okolní zatravněná plocha, stromy a pro děti tu máme pro vybití energie kolotoč nebo dětské hřiště se skluzavkou a prolézačkami…třeba po výborném zmrzlinovém poháru.

Nejen k výbornému pivu pro Vás máme samozřejmě v nabídce i chutná teplá a studená jídla a po celý týden vaříme od 11:00 do 14:00 obědová menu. V létě a na podzim patří čtvrtky specialitám z naší domácí udírny a páteční večery grilování. Sledujte naše aktuality.

Máme samozřejmě i část pro nekuřáky o kapacitě 50ti míst. Kuřácká část a bar pak nabízí cca 90 míst. Můžete využít i místnost s kulečníkem, po domluvě pro Vás můžeme uspořádat i různé společenské akce, párty, rauty či svatby.

K dobrému jídlu a pití neodmyslitelně patří také dobrá zábava, proto nabízíme, například sportovním fanouškům, čtyři velkoplošné televizory, WiFi Free, šipky v nekuřáckém salónku nebo si můžete zahrát kulečník.

Ani v chladném období Vaše ratolesti nepřijdou zkrátka a můžou si hrát v uzavřeném dětském koutku.

Kontakt
Herčíkova 3
Brno – Královo pole, 612 00

e-mail: matulapetr@centrum.cz
tel.: +420 541 241 827

https://www.facebook.com/Ukotelny/