Wellness Priessnitzovy léčebné lázně, Jeseník

Wellness & Relax - Priessnitzovy léčebné lázně, Jeseník
Zakladatel našich lázní Vincenz Priessnitz vytvořil systém zásad péče o lidský organismus. Jeho důležitou součástí byl také odpočinek, tak potřebný k načerpání energie pro naše další aktivity. Jak si dnes představujeme umění správného odpočinku? Přeci jako Wellness && Relax! Podlehněte tomuto umění právě u nás!

WELNESS PROCEDURY
U nás neodoláte tradici ani exotice. Nevěříte? Naší pýchou jsou Priessnitzovy tradiční procedury, které se chlubí prestižní certifikaci JESENÍKY originální produkt®. Okusit u nás můžete ovšem i nepřekonatelné procedury exotické Indonésie a Thajska. Samozřejmostí jsou kúry či jednotlivé masáže a koupele provoněné bylinami, uvolnění přinášející masáže, kosmetické služby. V nabídce procedur nezapomínáme ani na Vaše děti.

RELAXACE NA ČERSTVÉM VZDUCHU
Překrásná příroda Jeseníků a Rychleb – to je naše chlouba. Už i samotný Vincenz Priessnitz své klienty vyháněl do okolních lesů k procházkám a pití osvěžující pramenité vody. Osvěžení v jednotlivých zastaveních Balneoparku, cvičení v nedalekém fitparku s dechberoucími výhledy na Hrubý Jeseník a náš speciální program GRÄFENBERG WALKING  se stanou Vaší každodenní radostí.

BAZÉN, NEBO SAUNA?
Čas si u nás určitě najdete na obojí. Lázeňský bazén si oblíbí Vaše děti. Vám doporučujeme vyzkoušet program Aqua GRÄFENBERG WALKING, který v sobě snoubí prvky aqua aerobiku a nordic walkingu.  Na starosti všedního dne určitě zapomenete v Saunovém světě. Než se osvěžíte v ochlazovacím bazénku, můžete si vybrat k Vašemu rozjímání mezi několika druhy saun.

Kontakt
Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
Priessnitzova 299, 790 03 Jeseník

info@priessnitz.cz
+420 584 491 111

http://www.priessnitz.cz/cz/wellness-relax/2-nechte-se-hyckat.html