Cukrárny U mlsné kočky, Brno

Cukrárny U mlsné kočky, Brno
Zakončete Vaši procházku, či přijďte jen tak posedět s přáteli nad "dobrým kafem", či  vínem. U nás se budete cítit příjemně, ať už se k nám vydáte ráno na snídani nebo v podvečer na obchodní schůzku. Přijďte si k nám vychutnat skvna espresso, latté, cappuccino či jinou kávu kvalitní italské značky Perté a na zákusek domácí výroby. Naše vrchní cukrářka používá poctivé suroviny a máslové krémy vyrábí z liptovského másla, tudíž žádné rostliné náhražky. Dodavatelů ale máme hned několik, což nám i Vám zajišťuje opravdu široký výběr. Nabídka kterou obmněnůjeme čítá až 60 druhů velkých zákusků + 45 druhů minizákusků. Různí dodavatelé nám poskytují široký výběr zákusků. Opravdu je z čeho vybírat.

Přijďte si k nám vychutnat skvělou italskou kávu a poctvé zákusky české domácí výroby!

V sezóně nabízíme výbornou rukodělnou kopečkovou zmrzlinu od českého výrobce v mnoha příchutích. V minulé sezóně jsme vyzkoušely přes 60 druhů příchutí. Děláme na přání zmrzlinové poháry s ovocem, ovocné koktejly, ledovou kávu,  pravou italskou horkou čokoládu s domácí šlehačkou a jiné dobroty. Můžete u nás také zakoupit nápadité bonboniéry, čokolády, bonbóny nebo drobné hračky pro děti.

Dále si k nám můžete přijít vybrat dort pro Vaše slavnostní chvíle. V široké nabídce jsou klasické, dětské, svatební, dorty na přánívánoční, svatební nebo velikonoční cukroví, chlebíčky, zákusky a minizákusky a další dobroty.

Kontakt
Cukrárna U mlsné kočky
Hraničky 1
Brno - Bohunice
62500

+420 777 695 871
cukrarna-brno@email.cz

http://www.cukrarna-brno.cz/