Hotel Prometheus, Brno

Hotel Prometheus, Brno
Hledáte ubytování v Brně? Vyberte si náš kompletně zrekonstruovaný hotel Prometheus. Najdete ho v severní části města Brna a je snadno dostupný jak autem ze silnice Svitavy – Brno nebo dálnice D1, tak i přímou tramvajovou linkou z centra města (tramvaje č. 1 a 12). Zastávky MHD jsou 4 minuty chůze od hotelu.

Hotel Prometheus se nachází v těsné blízkosti sportovní haly VUT, městského fotbalového stadionu Srbská, Technologického parku a Technického muzea. Masarykův okruh, který je proslulý závody MotoGP, nebo brněnské výstaviště jsou od hotelu také velmi snadno dostupné.

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. K dispozici je pro vás moderně zařízená restaurace, kde se o vás postará náš profesionální personál. V našem hotelu můžete využít i různé konferenční a školící prostory. Dle vašich požadavků také dokážeme připravit různé firemní akce, večírky, teambuildingy, rauty, školení, svatby a jiné oslavy – vše pod jednou střechou. Před hotelem pohodlně a bezplatně zaparkujete na našem rozlehlém parkovišti. V celém hotelu je k dispozici bezplatné WiFi připojení.

Kontaktní údaje
Hotel Prometheus
Hudcova 367/78
612 00 Brno

Tel.: +420 541 632 111
Mobil: +420 724 759 732
E-mail: recepce@hotel-prometheus.cz

https://hotel-prometheus.cz/